Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet hogy magától...

Mitől lehet hogy magától mozog az izom a lábamba? :S így rángatózik vagy mi

Figyelt kérdés
2011. okt. 15. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Nemtudom, de engem is érdekelne mert nekem pedig az egyik vállam és a tricepszem rángatózott pár hete vagy egy órán át. korábban még csak a szemhéj rángatózásárol hallottam.
2011. okt. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:/ hát elég idegesítő :S
2011. okt. 15. 18:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Többféle izommunkát különböztetünk meg. Van olyan, hogy tetanuszos izom összehúzódás--> ebből lesz a dinamikus és a statikus munkavégzés.. Na már most.. ezek ingerek hatására történnek. Bizonyos, olyan percenkénti 20 valamennyit is jelenthet. Neked nem ilyen következik be. Hanem 1-1 összehúzódás (ami ingerre következik be) és az azt követő elernyedés. Tehát nem munkát végez a lábad, illetve a szemhéjad. Szóval ez tekinthető egyfajta idegi kisülésnek.. és nem kell pánikba esni. De nagyban okozhatja a stressz is.
2011. okt. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi! (:
2011. okt. 15. 18:50
 5/5 anonim válasza:
Nekwm a szemem,combom,
2021. dec. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!