Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vulvodynia nevű betegsének...

Vulvodynia nevű betegsének van-e diagnózisa? Van-e olyan aki már szenvedett ilyen betegsében és enyhültek a fájdalmai egy kezelés során?

Figyelt kérdés
Égő alhasi fájdalom ez tovább vezetődik a szeméremdombba, combhajlatba és ami talán a legdurvább a szemérem ajkak non-stop égő fájdalma ( érintésre és a nélkül is ) A fájdalom érzet van a hólyagnál a húgycsőnél időnként a kereszt csontnál sőt még a fogakat is érinti.
2011. okt. 15. 23:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézd meg Dr Takáts Béla honlapját.
2011. nov. 18. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 vagnerszilvi válasza:
Én is ebben a betegségben szenvedek.Ha gondold írj rám.Esetleg segíthetünk egymásnak.
2012. jan. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én Öngyógyultam! Évekig fájt a hüvelybemenete alsó része, a szex szinte lehetetlen volt...

Olvassátok el ezt a könyvet: José Silva: Gyógyíthatsz

Végig csináltam benne a gyakorlatokat, elhittem, hogy nincs semmi bajom és meggyógyítottam magamat! Azóta szexnél semmi bajom.

2014. aug. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!