Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fél éve nem menstruálok, így...

Fél éve nem menstruálok, így most nincs peteérésem se, ami azt jelenti, hogy nem eshetek teherbe, igaz? 17/L

Figyelt kérdés

12 éves korom óta menstruálok, mióta nemi életet élek kezdett el kimaradni néha-néha, de most már lassan 6 hónapja hogy nem jött meg.. ezért megszakítással "védekezünk"..

a melleim nagyon kemények, duzzadtak, érzékenyek.. tudom, ez csak egy gyanújel, de így, hogy nem menstruálok, tuti nem eshetek teherbe, igaz?


2011. okt. 16. 00:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

nem, nem tuti. és miért nem menstruálsz? :O

Spontán peteérés bármikor bekövetkezhet, szex közben is. Sőt annak hatására is.

2011. okt. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Mitmivan? válasza:
100%
wtf?? 6 hónapja nem jött meg?? orvosnál voltál már emiatt?
2011. okt. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincs, miért nem menstruálok..

Most voltam háziorvosnál egy kisebb felfázás miatt, mondtam, hogy szeretnék elmenni nőgyógyászhoz a kimaradások miatt, azt mondta, ha kigyógyultam és vége az antibiotikum kúráknak, akkor menjek csak..

Jövő héten megyek is!

2011. okt. 16. 00:27
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

De igen, lehetsz terhes! A megszakításos módszer pedig NEM, ismétlem NEM védekezés!!!!!


A menstruációd miatt pedig nagyon gyorsan menj el orvoshoz! Fél év nagyon hosszú idő és akár komoly bajod is lehet!


Hétfőn ez legyen az első dolgod!

2011. okt. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
61%
Kérdező, hülye vagy.
2011. okt. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Jesszum.

Ennyire nem lehetsz buta!!!

Felfogtad egyáltalán h. milyen k**va komoly baj az ha egyszerűen "csak úgy" nem jön meg?

2011. okt. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha kísérted a sorsot a nyakamat teszem rá, hogy össze fog jönni a baba... Murphy.

Amúgy 17 évesen ne legyél már ilyen felelőtlen, ha véletlen tényleg bekaptad volna a legyet, akkor már rég nem lenne visszaút, ha úgy akarnál döntni...

1-2 hónap kimaradás is bőven elég lett volna, hogy nőgyógyászhoz menj, pláne, hogy nemi élett élsz. Ami azt illeti a hormonjaiddal is lehet gebasz, endokrinolkógiára se ártana elmenned.

2011. okt. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
1 hónapja csináltam tesztet is.. negatív lett.
2011. okt. 16. 00:36
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

De igen, teherbe eshetsz. Nekem sem stimmel a ciklusom, illetve mostanában a "menstruációm" kb. 3 csepp vér. Ha épp mondjuk fekete bugyi van rajtam, akkor észre sem veszem. De peteérésem ugyanúgy van.

A megszakításos védekezést mindenképpen felejtsétek el, az akkor jó, ha nem terveztek még babát, de nem lenne gond, ha becsúszna. De nálad azért elég nagy gond lenne..

2011. okt. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Hurrá, nem vagy terhes. Akkor adj rá lehetőséget, hogy az legyél!

Én azt nem értem, hogy minimális érdeklődést, feszültséget sem érzek felőled, hogy talán azért is izgulnál, hogy beteg vagy...

2011. okt. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!