Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Péntek este véreztem kicsit,...

Péntek este véreztem kicsit, azóta semmi. Most akkor miért nem jön már meg?

Figyelt kérdés

Pénteken kellett volna megjönnie, különben amióta menstruálok, mindig napra pontos, semmi sem befolyásolta eddig.

Pénteken este pár csepp vér volt pisilés után a wc-papíron, gondoltam megjött.. Beraktam egy mini tampont. Reggel amikor kivettem, 1 csepp vér sem volt benne.

Azóta ugyanúgy fáj a derekam, néha a hasam, bár a hányinger és a hasmenés elmúlt.


Most akkor mi van, meg se jön?:S


17/L


2011. okt. 16. 12:35
 1/2 anonim ***** válasza:

nem lehet, hogy a vizeleted volt véres?


amúgy, ha szexeltél az elmúlt 3 hónapban, akkor tesztelj!


és még egy tanács, tampont csak akkor használj, ha tényleg vérzel, ha nem vérzel, akkor csak a nyálkahártyát szárítja ki sé hajlamosabb leszel a fertőzésekre + rohadt kellemetlen kiszedni és felrakni is

2011. okt. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A hüvelyemből jött. Mindig így kezdődik a menzim, ezért raktam fel tampont, hogy reggel ne vértócsába ébredjek, mindig így csinálom. Csak máskor tele lesz vérrel.. :S


Amúgy fél éve nem élek szexuális életet, tehát terhesség kizárva...

2011. okt. 16. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!