Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Péntek este próbálkoztunk...

Péntek este próbálkoztunk először a barátommal, de rettenetesen fájt, és nagyon szűk voltam. Megpróbálta az ujjával először, de az is fájt. Vérezni nem véreztem, viszont ma éjjel "vérezni" kezdtem. Nagyon gyengén. De. Ez normális?

Figyelt kérdés
2009. febr. 9. 06:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy még kész rá. Lélekben görcsöltél, és ezért összehúzódtak az izmaid, nem nedvesedtél be kellő képpen.
2009. febr. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem készen vagyok rá. 20 éves vagyok, nagyon szeretem a barátomat, és kívánom is őt... Most engem legjobban a vérzés idegesít... közel 2 napig semmi, és most kezdődött el...
2009. febr. 9. 07:15
 3/6 anonim válasza:
100%

sztem estére elmuli semmi gond

de legközelebb lazán és pettingeljetek előtte sokat és ujjazzon meg az kell és simogasson meg ott a farkával is nmee kell mindjárt egyből bedugni szép lassan csak nyugodtan az elsőt

aztán majd később lehet neki fogtok majd egymásnak ugrani és se perc alatt bent lesz dee az elsőt lassan nyugodtan

mint mikor a biciklizni elkezdtél

2009. febr. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
mindenképp fontos a nyugodt környezet is, hogy olyan helyen legyetek, ahol senki nem zavarhat meg titeket, meg nem hallgatózhat senki az ajtó előtt... (nálunk elég gyakran megesik a párom nevelőapjával)... ha a környezet megvan, utána csak arra figyeljetek oda, hogy minél lazábbak legyetek...nem kell görcsölni se azon hogy vajon tényleg tetszik e neki a tested(igen, tetszik neki,mert szeret téged, ezért van veled), vagy azért, hogy nehogy rosszul csinálj valamit...bakik vannak még két év nemi élet után is(tapasztalatból mondom), olyankor együtt kell nevetni, nem idegeskedni rajta! Egyszerűen bízd Rá magad! Ha bízol benne teljes mértékig, akkor csak jól sülhet el az egész... add át magad neki, gondold azt, hogy most te vagy a sztár, te vagy aközéppontban és ő csak azon van, hogy neked minden jó legyen és kellemes emlék maradjon... mindent csak szépen fokozatosan csináljatok, nem kell elsietni, előbb csak kívül izgasson, csiklódat, combodat, a bejáratot, kezével, nyelvével, mindenhogy...és csak akkor tegye be az ujját ha már nedvesedtél...és majd később még egyet...és mikor már minden jó és nem fáj semmi, és elég nedves vagy, lehet próbálkozni a behatolással, de azt sem kell elkapkodni, cska szépen nyugodtan...és ha fáj, ne ijedj meg, ne álljatok le, ez természetes, benne van a pakliban ahogy az is hogy vérezhet (akár utána is, nem csak akkor)...csak az a lényege, hogy lassan csináljátok és szeretetből, szerelemből, élvezzétek egymást testének a közelségét...az fájdalom majd lassan elmúlik...megsúgom, nekem még a második és a harmadik együttlétem is fájdalmas volt, és attól függetlenül jó emlék maradt, mert olyan partnerem volt, aki a végsőkig odafigyelt rám..szóval csak hajrá, drukkolok nektek :) 20/L
2009. febr. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

ja és ird majd meg hogy mijen volt

szoval lassan tegye be ovatosan ahogy tee engeded be őtet

2009. febr. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Talán mert nem csak az első aktus előtt kéne pettingelni... Több hónapos "felkészülés" után nagy valószínűséggel nem volna ilyen probléma. Ismernétek egymás szokásait, erogén zónáit. És mondjuk hozzászokna a hüvelyed az ujjazáshoz...

Szüzesség elvesztése után jelentkezhet vérzés. Hamarabb vagy később is megjöhet.

2009. febr. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!