Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 17 éves vagyok. Sose volt még...

17 éves vagyok. Sose volt még szexuális kapcsolatom. De már 2 hónapja nem jött meg a menstruáciom. Már 5 éve menstruálok és nem állt be. Állandoan rendszertelen. MIt tegyek? Keressem fel a nögyógyász orvost? VAgy pedig nyugodtan várhatok?

Figyelt kérdés
2009. máj. 2. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalabb korban előfordul az ilyesmi, nekem is volt hasonló problémám. Ha nyugtalanít, akkor keress fel egy nőgyógyászt, ő biztos tud segíteni, tanácsot adni.
2009. máj. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
ilyenkorra már be kellett volna állnia! Lehet, hogy cisztád van, menj el nőgyógyászhoz.
2009. máj. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha mostanában sok stressz ér akkor,lehet,hogy azért késik.5év alatt be kell állnia,szerintem megnyugtatásképp menj el nődokihoz,mert ez komolyabb is lehet.
2009. máj. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ilyen idős korodra már be kellett volna állnia! Menj el nyugodtan nőgyógyászhoz. Barátnőmnek is hasonló porblémái voltak, neki fogamzásgátlót írt fel ami beállította. Akkor is írnak fel, ha még nem élsz sexuális kapcsoaltot.
2009. máj. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!