Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hüvelybemeneteménl olyan...

A hüvelybemeneteménl olyan hasonlo kis bőrdarab van, mint ami a csiklomat fedi. Ez normális? Másnak is ilyen?

Figyelt kérdés
2011. okt. 17. 20:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az a kisajak, teljesen normális.
2011. okt. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi, de olyan hasonlo amikor szétnyitom, mint a csaiklo, mintha abban is lenne az a kis gyöngyszerű, de nincs..
2011. okt. 17. 20:21
 3/12 OoTwisToO válasza:
Nem tudom mire gondolhatsz...esetleg ha megmutatnád, akkor tudnék segíteni!!!
2011. okt. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tehát amikor szétnyitom a hüvelybemenetem, akkor jön ki ez a kis gyöngyszerű valami,nemtudom mihez hasonlitani..nem fáj semmi baj nincs, csak ott van..
2011. okt. 17. 20:36
 5/12 anonim ***** válasza:

Szűz vagy még? Mindigis ilyen volt?

Ha szűz vagy, ezek közül melyikre hasonlít?

[link]

Itt a clitoris a csikló, a hymen a szűzhártya, a vaginal opening a hüvely nyílása, az urethra meg a húgycső nyílása.

2011. okt. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szűz, de leginkább talán az elsőre hasonlit és pont ahol irja hogy "hymen" pont onnan bukkan ki nekem ki az a kis izé... mindig ilyen volt..
2011. okt. 17. 20:49
 7/12 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a szűzhártyád maradványa. Sokan azt hiszik, hogy teljesen elvesztik a szűzhártyájukat közösüléssel, de ez egyáltalán nem gyakori, max szüléssel inkább.

Szal ne aggódj semmi bajod, főleg, hogy nem fáj meg semmi.

2011. okt. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Rendben hát köszönöm a válaszokat! :) Nincs vele semmi gond, csak ha a barátom fényben meglátja attol félek, hogy elundorodik.. :S
2011. okt. 17. 20:58
 9/12 anonim ***** válasza:
Az a fék. Semmi jelentősége nincs most. Az képes berepedni hevesebb v száraz szexnél. Ez már tényleg nem szűzhártya. Szülésnél a szülésznőnek az fogja jelezni, h mikor kell gátmeszés v h kell-e egyáltalán.
2011. okt. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm szépen!
2011. okt. 17. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!