Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Változó kori "össze-vissza"...

Változó kori "össze-vissza" vérzés és eü. Kaparás után az orvos által felírt Qlaira tablettát, ami nem fogamzás gátlást szolgál jelen esetben hanem ösztrogén pótlást, kiválthatom-e ESTROTONE Herbal Hormonal Balance tablettával?

Figyelt kérdés
Magas a vérnyomásom, így a fogámzásgátló szedése nem javasolt, éppen ezért már egy jó pár éve strerilizáltattam magam. 44 éves vagyok és ebben az évben végig kínlódtam a vérzéssel. Volt, hogy 2 hetente megjött és volt olyan is hogy 2-4 hétig egyfolytában véreztem.Hormon vizsgálat nem volt, csak úgy felírta a doki a Qlaira tablettát, amit nem szivesen szedek.
2011. okt. 18. 09:19
 1/2 Andizsuzsi ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben voltam a nyáron, azóta szedem a bogyit, és teljesen rendben vagyok. Hogy mit szedhetsz ahelyett, amit felírtak, az orvossal kell megbeszélned. Műtét előtt nem derült ki, hogy magas a vérnyomásod? Illetve az orvos nem tudta, amikor a gyógyszert felírta?
2011. okt. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A kaparás az "használt" valamit?
2014. máj. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!