Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért pukizok az almától?

Miért pukizok az almától?

Figyelt kérdés

kérlek ne nevessetek és normális válaszokat kérek !

imádom az almát.. de megeszek belőle egyet és pukizok tőle.. miért van? tudok ellene valamit tenni ?? azon kívül hogy ne egyek almát?!


2011. okt. 19. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet hogy nem az almától pukizol!
2011. okt. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hát nemtom miért lehet...teszteld le hogy megeszel mittudomén egy körtét és utána egy almát ha tényleg attól van, próbáld visszatartani...vagy passz
2011. okt. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
xD
2011. okt. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
biztos, hogy az almától van? egyébként esetleg espumisan, ami jó lehet, bár az is inkább puffadás ellen van :S a zöld tea amúgy még jó az emésztésre esetleg azt is kipróbálhatod, de nagyon erre nincs megoldás, csak tényleg az, hogy nem eszel almát :S sajnálom, egyébként átérzem a problémád nekem is van hasonló és tudom, hogy nagyon kényelmetlen a dolog :(
2011. okt. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hámozd meg, mert a héja puffaszt!

Én csak hámozva tudom megenni.

2011. okt. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!