Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől pukizok második napja?

Mitől pukizok második napja?

Figyelt kérdés
nem vicces. Komolyan mondom. A hasam is ma reggelre fáj nagyon. Alszok és arra ébredek fel, hogy puki... Nevetek egy nagyot, megfeledkezek róla és kicsusszan. Mondanom se kell szerintem milyen kellemetlen. Az alhasam is fáj nagyon, görcsösen talán. Fel is vagyok picit puffadva. Nem hiszem, hogy a táplálkozásommal lenne baj, ha csak nem vesszük bele, hogy mostanában több fagyasztott terméket eszem. Meg amúgy nem rendszeresen étkezem, sőt, amit meglátok és megkívánok, ha csak egy falatot is, de megeszem.
2011. szept. 28. 05:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Én a szőlőtől de addig örülj még van pukid mert akkor még jobban fájna a hasad.

A cerukalt tudom ajánlani gyomor működést segít és szelet is hajt egy kicsit én este ha vmi zsírosat eszek akkor egy szemet beveszek mert kivégezne éjszaka.

Egyszer de amúgy mindig így van töltött káposztát ettem estefele de lett olyan gyomorsavam meg émelygésem hogy rókáznom kellett.

2011. szept. 28. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!