Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nagymellű nőknek jelent...

A nagymellű nőknek jelent valami gondot a nagy mell?

Figyelt kérdés
Én a sorstól elég pici ciciket kaptam. Simán tudok hasra feküdni futás közben nem "lötyög" és nem zavar. Elképzeltem hogy milyen lehet nagyobb mellel élni. Kedves nőtársaim jelent valakinek gondot az hogy nagy a melle? Mégsem olyan jó ne ábrándozzak?
2011. okt. 19. 21:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

Nekem futás közben fáj, csak sportmelltartóban kényelmes. Aludni meg.. tudok hason feküdni, de néha fáj és sokat kell helyezkednem.

Pedig nekem csak 90es és fiatal vagyok.

2011. okt. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

Mi számít nagynak?


[link]


[link]


[link]

2011. okt. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hülye megjegyzést. tudom hogy kicsi de ne tehetek róla és kisebbségi komplexusomo is van miatta. nem jó a standom, amiko a barátnőim mellei kibuggyannak a bikiniből az enyém meg alig látszik. De szerintem van előnyye is
2011. okt. 19. 22:08
 4/13 anonim válasza:
37%

Engem egy formás női popsi sokkal jobban lelkesít mint a nagy mellek. Azt figyeltem meg, hogy a nagy mellek csak nagyon ritkán szépek, míg a kis és közepes mellek teljesen rendben vannak általában. Tehát, ha formás kis popsid van, és kicsi a melled, és persze kedves arcod van, egy strandon biztos felfigyelnék Rád.

F

2011. okt. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%

milyen előnye van?

Én imádom a nagymelleket!

2011. okt. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
25%
Hagyjátok már szegény csajt! Mit kell basztatni? Nem tehet róla! Amúgy sem baj ha kis melle van, nekem különben is az tetszik. Máskor mindenki írja h a kis mellű nőket szereti, itt meg basztatják érte! Szánalmasak vagytok mind!
2011. okt. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
29%
Tetess be implantátumot ha annyira zavar. Bevált megoldás és ma már szuperül megcsinálják.
2011. okt. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
Esetleg fáj a hátuk a súlytól. Ezt is megúsztad.
2011. okt. 20. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mindig nagyok voltak, de nem akkorák, mint a belinkelt képeken. Sokat szekáltak, tették a megjegyzéseket, a sértőket is. De a legnagyobb hátránya a z volt, hogy a hátam, majd később a derekam is fájt, merthát súlyuk is volt azért.

Aztán lefogytam elég rendesen, egy betegség miatt. A melleim is leapadtak. Nem szép látvány a fogyás miatt, viszont a hátfájásnak és a bunkó megjegyzéseknek azóta vége.

2011. okt. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%
CSomó kellemetlenséggel jár.Nehéz olyan melltartót venni,ami nem undorító nagymamás,de azért nem esik ki belőle,ha lehajolok.Kosztümöt nem tudok venni,mert ami felül jó,az alul óriási.Egy csomó ruha nem áll jól az emberen,mert aránytalan látvány,sok ruhában kövérnek látszik az ember,mert a mellem kitartja a ruhát a hasamtól 10 centire,mintha akkora hasam lenne.A legtöbb felső,ami amúgy jó lenne,azért nem jó,mert a hosszát felveszi a szélességem,és így rövidebb lesz,mint kellene.És:csak tükörből látom a hasamat,vagy pld.ha a derekam körül meg kell igazítanom valamit,vissza kell nyomnom a melleimet,hogy odalássak.Amúgy nem vagyok kövér,de 90/C a méretem,mert ráadásul a mellkasom is széles.
2011. okt. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!