Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez most igaz, hogy a melltoppt...

Ez most igaz, hogy a melltopptól megfog nőni a mell?

Figyelt kérdés
11,5 éves vagyok,és nagyon kicsi a mellem. Melltoppot hordok.
2011. szept. 21. 17:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mért nőne meg tőle? 11évesen még természetes, hogy kicsi a cicid. Megfog nőni, de nem a toptól.
2011. szept. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
aranyos vagy, de 11 évesen még ne akarj nagy ciciket, mert az lehet hogy"feln9öttes" dolog, de hidd el furcsa is lenne... Maj picit idősebben, 13-14 évesen kezdhetmeg nőni, de az is természetes hogyha csak 16-17 éves korodban lesz nagyobb. :)
2011. szept. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
elsõ, elírtad, mert ô már 11 ÉS FÉL! Az azért már sokat számít, ilyenkor már 90/D-s melleinek kellene lennie.
2011. szept. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem, a melleid a genjeid alapjan, illetve a bevitt taplalektol, tapanyagoktol nonek. Semmi mas tudomanyosan bizonyitott modszer nincs a novekedesukre. Tehat attol hogy hordassz toppot ugyanugy fog noni mintha nem hordanal.
2011. szept. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Az egyik osztálytársam 10 éves és neki szó szerint óriási
2011. szept. 21. 17:26
 6/13 anonim ***** válasza:

tudod, kérdező, ha ilyesmitől nőne, akkor minden nő hatalmas mellekkel rohangálna :)

Ha olyanok a génjeid, akkor maguktól is meg fognak nőni nagyra. Ha meg nem olyan nagy méretekkel "megáldott" a családod, akkor kisebbekkel is be kell érned.

De pár évig még biztos nem lesz változás, ezen ne idegeskedj, 11-12 éves kislányoknak még nincs szükségük egyébként sem nagy mellekre.

2011. szept. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
milyen osztályba jársz, hogy te 11,5 vagy, az osztálytársad meg csak 10?
2011. szept. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A topp nem befolyásolja a melled méretét! Egyébként azzal ne foglalkozz, hogy más egy 10 éves lánynak nagyobb a melle, mert mindenki más időben érik. Van aki előbb, van aki később. Te nem vagy elkésve. Teljesen természetes, és normális, hogy ennyi idősen még kicsi a cicid.
2011. szept. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT.
2011. szept. 21. 18:10
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem, nem igaz. Meg fog nőni,de nem attól. Nyugodj meg(bár nyilván nem vigasztal, de én 14 éves vagyok, és van olyan 10 (na jó 11-12) éves akinek nagyobb a melle(és amúgy melltopot hordok:D)

14L

OFF: Tök érdekes, hogy én még csak 3 éve voltam annyi mint te, e akkor minket szerintem egyáltalán nem érdekelt ez

2011. szept. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!