Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet az, hogy szeretkez...

Mitől lehet az, hogy szeretkezés után vérzek és görcsöl a hasam? Ez nem mindig van, de az utóbbi időben előfordult. Mind2 dolog hamar elmúlik, de egy kissé aggaszt, hogy mitől lehet. Közben nem fáj, semmi kellemetlen érzés nincs, és élvezem is.

Figyelt kérdés
2009. máj. 3. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

egyszerűen tágulsz ennyi

majd később elmúlik ez teljesen normális ;)

2009. máj. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Méhszájsebed is lehet. Általában ez szokott a háttérben lenni (ha nem szüzességről van szó).
2009. máj. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

nem szüzességről van szó, már lassan két éve élünk szexuális életet a párommal, és ez csak mostanában, 1-2hónapja jelentkezett, eddig nem volt ilyen probléma.

köszi a válaszokat.

2009. máj. 3. 17:22
 4/7 anonim válasza:
100%
Mindenképp menj el egy orvoshoz és mondd el neki pontosan mi a helyzet. Valószínűleg nincs semmi komoly, de ez a legmegnyugtatóbb megoldás. Ha méhszájsebed van, azt nem szabad kezeletlenül hagyni, egy pár perces beavatkozással megszüntetik és nem lesz semmi gond!
2009. máj. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
Néha régen nekem is véres folyásom volt utána, de szerencsére mostanában nincs ilyen. Menj orvoshoz az a biztos.
2009. máj. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, miért pontozták le azt a választ, amelyik a méhszájsebet említette, hiszen valóban lehet erről szó. Nekem is az volt, és ugyanilyen tüneteim voltak. Nőgyógyászati vizsgálat mindenképp indokolt.
2009. máj. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én hasznosnak tartottam, köszi:)!Köszönöm mindenki válaszát. Minél előbb felkeresek egy orvost!
2009. máj. 3. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!