Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a vizeletem nem mutat...

Ha a vizeletem nem mutat semmit de fáj, égő érzés a szeretkezés közben megvan akkor tuti h van valami bajom?

Figyelt kérdés
orvoshoz majd csak jövő héten mehetek....34 hetes vagyok
2010. febr. 24. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, gomba. :(

sorstárs, 26 hetes

2010. febr. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ugyan igy vagyok.Végre eljutottunk odáig, hogy merünk a párommal közeledni egymáshoz (18 hetes vagyok)erre most pedig ez a gond.A vizeletem rendben, nincs gombás fertőzésem sem, és mégis gyakran ég a hüvelyem, és kicsit fáj szeretkezés közben.Nem tudom mi lehet ez, és én is csak jövőhéten megyek orvoshoz.Próbáld ki a Pevaryl G hüvelykúpot, hátha az segit.Ezt nyugodtan használhatjuk mi kismamák is.

2010. febr. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Már megint keveritek a szezont a fazonnal. A hugycső és a hüvely két különböző dolog külön funkcióval, külön problémákkal.

Ha a vizeleted rendben, akkor hugyuti fertőzésed nincs, de ez nem jelenti azt, hogy hüvelyi fertőzésed nem lehet.

Amúgy is fáj, vagy csak szeretkezés közben? Mert ha csak szex közben, nem biztos, hogy baj van, használjatok sikosítót.

Azért egy nőgyógyász nézzen meg és jó lenne nem jövő héten, hanem holnap!!

2010. febr. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
KÖSZI a válaszokat.szerintem nem keverem a szezont a fazonnal mert a fehérje a vizeletben egyértelmű gyulladásra utal és ez lehet torok,mandula vagy hüvely gyulladás is például.na én erre gondoltam ezzel a vizelettel.ja meg gondolhatod h meg tudom különböztetni a hüvelyemet meg a húgyutat ha már terhes vagyok.na mindegy értem amit írtál azért boldog babavárást és könnyű szülést kívánok mindenkinek.
2010. febr. 24. 15:31
 5/6 anonim ***** válasza:

12:53-as vagyok.Ezt jól megkaptuk...de ne idegeskedj.Nekem azt mondta a védőnőm, hogy mivel minden rendben, semmi gyulladás, gomba, lehet,hogy csak egy kis tejsavas támogatásra van szüksége a hüvelyemnek, erre vannak azok a kúpok amiket mi is használhatunk.Amint azt már irtam.A Génia 92-őt ajánlotta, nemrég beszéltem vele.

Boldog Babavárást!

2010. febr. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszike
2010. febr. 24. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!