Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14 napja késik, és iszonyatosa...

14 napja késik, és iszonyatosan fáj a hasam mitől van ez?

Figyelt kérdés
14 napja késik a menzeszem.Terhes nem vagyok ez 1000%-ék.Tesztet is csináltam 4x-er mind a 4x-er negatív lett.De nagyon fel vagyok fúvódva és iszonyatosan begörcsöl a hasam alja esténként.Néha alig kapok levegőt annyira fáj..Dokim szerint nem gond h késik (persze ő már csak tudja xĐ) Mitől lehet ez???
2011. okt. 23. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem válts orvost és menj el kivizsgálásra.sok mindentől késhet.
2011. okt. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem csíp véletlenül a vizelet? Mert akkor felfázhattál. Nekem is most emiatt késett.

Menj el orvoshoz, adj pisi mintát... kapsz rá antibiotikumot.

Más tippem nincs, ezer oka lehet még. :)

2011. okt. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem csíp..De a petefészkem néha úgy érzem mint akinek ki akar szakadni a helyéről.Olyan érzés mint akinek lecsúszott volna (tudom hülyén hangzik)

Dokimnak elmondtam a panaszaimat a válasza annyi volt h szerinte túl sokat stresszeltem..Meg se vizsgált xĐ

2011. okt. 23. 12:41
 4/4 anonim válasza:
Hormon zavar :D
2014. febr. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!