Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 napja késik. Iszonyatosan...

2 napja késik. Iszonyatosan fáj a derekam, de nincs folyásom. Sok helyen olvastam, hogy az utóbbi sokaknál jellemző. Lehet ettől még baba?

Figyelt kérdés
A tesztet még korainak tartom.
2010. febr. 2. 10:45
 1/10 anonim ***** válasza:
A teszt már 2 napja nem korai.
2010. febr. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
12%

Így van már nem korai a teszt,mit vársz mit írjunk?

Szerinted itt okosabbak vagyunk egy tesztnél?

Ez ma már a sokadik ilyen buta kérdés.

Tesztelni kell és pillanatok alatt kiderül,miért van ez meg az a tünet.

2010. febr. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia! Én olyan száraz voltam mint a "sivatag" + teszt előtt napokig. Ja és a derekam nekem is majd leszakadt. Ugyhogy simán lehet baba.:) De szerintem is tesztelhetsz nyugodtan. Egy Clearblue tuti kimutatja már, nekem mensi elmaradásának napján már kimutatta erősen. Egy kicsit drága az biztos de szerintem megéri mert nem hagy kétséget maga után!

Drukkolok!

2010. febr. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kedves 2. válaszoló. Már ne haragudj, hogy a lelkedbe tapostam a BUTA kérdésemmel. Képzeld, hogy teszteltem és negatív lett, felhívtam a dokit és mondta, hogy még korai, várjak, legalább 5 napot! Szóval ha tőled csak ilyen válaszra telik, akkor inkább ne válaszolj!

Kedves utolsó válaszoló! Köszi, megnyugtattál!

2010. febr. 2. 11:37
 5/10 anonim ***** válasza:
53%

A második vagyok!

Te se haragudj,de azt nem írtad,hogy a dokid tanácsára vársz a teszteléssel,csak azt,hogy korainak tartod.

Amúgy nem "csak" ilyen válaszra telik tőlem,akarsz egy szimpatikusabb választ is?Oké,a folyásodból meg végképp nem lehet babára következtetni,mert mindenki más,van akinek van krémes folyása van aki száraz,mint a sivatag.Derékfájás?Az mensi jele is nem csak terhességé.

Remélem most már meg vagy elégedve a válaszommal,így látatlanba nehéz bármit is írni a tünetekre hidd el.

Én a dokid szavai ellenére amondó vagyok,hogy próbáld csak meg azt a tesztet reggeli pisivel,hátha.

2010. febr. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem haragszom, csak tudod ide azért írunk, mert vmiben nem vagyunk biztosak. Az ember ilyenkor válaszokat szeretne kapni, nem azt, hogy ez az x-ik hülye kérdés. Van aki alap dolgokat nem tud és mégis megkérdezi, de a többség ezért nem korholja le...
2010. febr. 2. 12:14
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

A "morcos" válaszoló vagyok:)) :))

Mi újság?Teszteltél?

Én drukkoltam.

2010. febr. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ma reggel pechem volt, mert a teszt nem mutatott ki semmit - megnéztem, lejárt a szavatossága, így ma du. megyek újat venni (és persze valami más márkát) :(
2010. febr. 3. 12:08
 9/10 anonim ***** válasza:

"morcos" vagyok:)

Hát ez tényleg blama:)

Vegyél Gravi hcg-t vagy Gabriel-t.

Azok megbízhatóak,és holnap reggel tesztelj:)

2010. febr. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
X-epil tesztet vettem, reggel próbálkozom újra :)
2010. febr. 3. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!