Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki belinkelné ha tudja...

Valaki belinkelné ha tudja miről írok? :$

Figyelt kérdés

Nem rég a kamaszpanasz.hu-n találtam egy cikket, arról hogy mi lehet a háttérben , ha nem jön meg a menzesz tini korban. Azt keresem már nagyon régóta. Valaki belinkelné ha tudná?:S vmi öröklődésről volt szó, hogy sok lánynak van ilyen és hogy mi ilyenkor a teendő.

14/L


2011. okt. 25. 15:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
bocsi, hogy nem a kérdésre válaszolok, de ha magad miatt keresed ezt, nincs miért aggódnod, hisz még csak 14 éves vagy. Nekem 15 évesen jött meg először, de nem paráztam be, hogy miért nem jött meg előbb. Szóval nyugi, még van időd.
2011. okt. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

[link]

Szia! Erre gondolsz?

2011. okt. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt olyan akinek középiskolában jött meg először
2011. okt. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

neidegeskedj.

nekem már 12 éves koromban megjött..a nővéremnek pedig csak 17 évesen jött meg..szóval nincs miért parázz

2011. okt. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
de a baj az, hogy nekem vmikor megjön és vmikor nem.:S és nemtudom hogy mitől van. már hatodik második féléve óta megvan és most vagyok 9-es.
2011. okt. 25. 21:21
 6/12 anonim ***** válasza:

hogyhogy valamikor megjön és valamikor nem?

úgy érted, h rendszertelen?

de mennyire? van h mondjuk egy kimarad és kb. 2 hónap is eltelik, mire újra megjön és ilyesmi?

2011. okt. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
igen ugy.:S most pl. utoljára augusztus végén jött meg de nagyon kevés volt.
2011. okt. 27. 20:35
 8/12 anonim ***** válasza:

fú hát ezt nem tudom... nekem ilyen azért sosem volt :S

nem fogyókúrázol esetleg vagy valami ilyesmi?

mondanám, h talán el kellene menned orvoshoz, de tudom, h kínos, meg fiatal vagy stb.

2011. okt. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nem fogyókúrázom se semmi ilyen.:S nem vagyok allergiás az alakomra.
2011. okt. 27. 22:05
 10/12 anonim válasza:

helló!

én is 14 vok, nekem asszem pont a 14.szülinapomon jött meg, és csak 2 napig tartott, nagyon kecés, itána 2 hónapig semmi, majd megint 3 nap kevés, utána következő hónapban nap rengeteg, utána 3 hónapig semmi, aztán 11 napos úgy hogy a 9. napon sem volt... utána 2 HÉT múlva jött egy 9 napos napi 9 betétes...

ez nekem már sok volt, és anya elvitt nőgyógyászhoz, aki azt mondta, h nincs semmi para, ez csak kezdetleges zavarodottság.... a lényeg h felírt valamilyen tabblettát, de az csak hormontabletta h kevesebb jöjjön, de a lényeg h nem voltam beteg... szerintem neked is ilyen tapasztalatod van, úgyhogy boldogan megosztom veled a tapasztalatom :) remélem jobb lesz mind2őnknek, mivel a nőgyógyászatos eset nekem múlthét szombaton volt és azóta nemtörtént semmi...


"gyógyulást"

Bogi

2011. okt. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!