Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A kicsinek beleesett a felfújh...

A kicsinek beleesett a felfújható gumilabdája a rózsabokorba és kilyukadt! Belehet vmivel ragasztani? Nem teljesen gumi hanem olyan keményebb műanyagos vmi de sztem mindenki tudja miről kérdezek.

Figyelt kérdés
2011. szept. 19. 06:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Barmilyen ragaszto veszelyes lehet a gyerekre - inkabb vennek egy uj labdat (es a tovabbiakban kerulnem a rozsabokor kornyeket)
2011. szept. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát probáljátok ki azt atapaszt amit kerékpárok gumijára is lehet ragasztani, vagy vesztek neki egy másikat (ez a tapasz általában fekete, kör alakú a széle piros, így marha ronda pl egy színes labdán)
2011. szept. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kösz de ezzel nem mentem sokra, a rózsát nehéz elkerülni ugyanis máshol nincs hely a gyerek meg nem eszi a labdát csak fogja mivel 3 éves múlt csak én hívom úgy hogy a kicsim, ha más nem majd megoldom.
2011. szept. 19. 08:29
 4/6 A kérdező kommentje:
A másodiknak mondom hogy az a foltragasztó sajna nem jó, az előző labdát se fogta meg, az is a rózsa áldozata lett.
2011. szept. 19. 08:31
 5/6 tiburtius ***** válasza:
Valamilyen pillanatragasztó és valamilyen vékony gumiszerű réteg. De a legésszerűbb még mindig egy új labda, mert bár ez nagyjából megragasztja elég rondán néz ki rajta.
2012. jún. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
kicsi minek?
2016. júl. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!