Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak, hogy végre...

Mit csináljak, hogy végre megjöjjön? Ma vagyok a ciklusom 45. napján.

Figyelt kérdés
Ma reggel csináltam terhességi tesztet: negatív :(
2011. okt. 26. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
keresd fel a nőgyógyászodat!
2011. okt. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy-egy menszez néha kimaradhat, de ha kb 12 napon belül nem jön meg, menj nőgyógyászhoz.

Hány éves vagy egyébként, és mióta menstruálsz? Fogamzásgátlót nem szedsz, ugye?

Volt mostanában nagy stresszhatás vagy komoly diéta? Milyen súlyban vagy?

2011. okt. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mihez képest +12nap? Amennyi szokott lenni +12? 17éve menstruálok :) Nem szedek fog.gátlót, és 168cm-hez vagyok 70kg. Ja és nem volt semmi extra az életemben.
2011. okt. 26. 18:54
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyébként egy ciklussal ezelőtt vette le a doki a spirálom, addig 33 napos ciklusaim voltak, de ez átlag, mert mindig össze-vissza van+-3nap! Esetleg azon "stresszelek" hogy összejöjjön a baba :) de szerintem azért annyira nem.
2011. okt. 26. 18:56
 5/5 anonim ***** válasza:

nah a spirál levétele lehet az oka

lehet, hogy kicsit megbolygatta a szervezeted, menj vissza a nőgyógyászodhoz, és mondd el neki, hogy már ennyi ideje nem jött meg, mi a teendő

a 12 napot mostantól gondoltam 28 napos ciklusokkal számolva, de ha volt ez a spirálos dolog, akkor ne várj vele, mert nagy valószínűséggel az okozta, és lehet, hogy orvosi segítség szükséges

ha más nem, legalább hívd fel, és kérdezd meg, hogy mit tegyél, bemenj-e?

2011. okt. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!