Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem akarom, hogy megjöjjön a...

Nem akarom, hogy megjöjjön a havi vérzésem! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Én 15 éves vagyok és kb 1 évvel ezelőtt megállapitották, hogy policisztás ovárium szindrómám van, tehát bizonyos gyógyszerek nélkül nem fog megjönni a havi vérzésem. Azelőtt még jött meg össze vissza, de egy idő után már nem. Fél évvel ezelőtt elkezdtem szedni valami gyógyszert kb másfél hónapig, talán 2 hónapig és utána abbahagytam


De igy is megjött ! tudom hülyén hangzik, de nekem ez nem hiányzik 1általán

Azt sem értem, hogy jöhetett meg, hiszen nem is kezeltettem magam kellőképpen....

Tudnék valamit tenni, hogy álljon meg ? Mert még csak az első nap


2010. máj. 29. 08:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Örülj neki, ugyanis ez a normális, nem szeretném-nem szeretném kérdése. Ez a természetes.
2010. máj. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha nem jön meg, problémákat okozhat.Ezért is gondoltak arra, hogy gyógyszerrel meghozzák.

Tök jól vagy. Ez a lényeg. Ügyes a tested. Idővel, majd megszokod, lesz, hogy szinte észre sem veszed. Kitartás! :)

2010. máj. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A helyedben én nem nagyon próbálkozék, mert egyszer tényleg sikerül elállítani, de örökre, és elég sz@r rádöbbeni, hogy mondjuk az embernek soha nem lehet majd gyereke.
2010. máj. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Miért, hogyan lehetne elállitani ?
2010. máj. 29. 10:16
 5/9 anonim ***** válasza:

Könyörgöm, a menzi nem véletlenül lett"kitalálva"!Mi a fészkes fenét kellene elállítani??Egyre több az ilyen kérdés és komolyan nem értem ezeket a lányokat!Addig örülj, míg van!A nőiség jele!

Van olyan ismerősöm, aki 30 évesen végleg befejezte,nála akkor jött el a klimax.Gyereke nincs.Na gondolhatod,összetenné a két kezét, ha menstruálna ujból!!

2010. máj. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne akard leallitani, igy a normalis, ha nem lenne, akkor beteg lennel. En 13 eves korom ota menstrualok es en is megszoktam, te is majd idovel megszokod.Ne aggodj.

15/L

2010. máj. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az a normális, hogy megjött, inkább örülj, hogy minden rendben veled.:)
2010. máj. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
DE HA AZT AKAROD HOGYN E JÖJJÖN MEG AKKOR GYEREKED SEM LEHET!
2010. máj. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha menstruálsz, az azt jelenti, hogy egészségesen működik a szervezeted. Mivel nő vagy, vagy inkább még lány, ennek így kell lennie! Ne akard, hogy ne legyen, mert az bajt jelent!
2010. máj. 30. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!