Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meddig maradhat bennem "...

Meddig maradhat bennem " véletlenül" a Soft Tampon? Hogyan lehetséges a legeslegegyszerűbben kiszedni, ha még ujjal sem érzem hogy hol van?

Figyelt kérdés
2011. okt. 26. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg ott van,valószínűleg megtelt,a nőgyógyászok azt javasolják,hogy ilyenkor próbáljuk kinyomni.Ha nem megy:Nőgyógyász.
2011. okt. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a Soft tampon egy kis szivacs korong kérlek !! azt nem lehet kinyomni
2011. okt. 26. 21:42
 3/6 A kérdező kommentje:
de mindenesetre, értékelem h írtál, köszi !
2011. okt. 26. 21:43
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A tampont is ki lehet nyomni, ha elszakad véletlen a madzagja és nem tudod kihúzni. Leguggolsz és nyomsz, mintha kakilnál.

De ha nem tudod kiszedni, akkor el kell menni orvoshoz. Minél hamarabb.

2011. okt. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%
hát, én megnéztem ezt a soft tampont, és nem látok rajta madzagot. gondolom, azért kérdezi. amúgy, biztos, hogy benn maradt? mert én volt, hogy azt hittem, és teljesen kétségbeestem, pedig csak elfelejtettem, hogy kivettem az utolsót,és már nem is használok semmit...
2011. okt. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
én szoktam soft tampont használni, valóban egy madzag nélküli kis szivacsdarab, de ki lehet nyomni, mint a rendes tampont és guggolva végig kell, hogy érd a hüvelyed az ujjaiddal, szóval ki kell tudni venni
2014. aug. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!