Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fel vagyok fázva vagy mi lehet?

Fel vagyok fázva vagy mi lehet?

Figyelt kérdés
Már lassan 1 hete folyamatosan kb óránként kell mennem wc-re,az alhasam néha mint ha elnehezülne,van mikor kicsit görcsölget...felfázhattam vagy valami más? mert fájdalom szerencsére nem jár vele,sem égő, csípő érzés. Köszönöm előre is a válaszokat!
2011. okt. 28. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes is, de nem írtad hány éves vagy. De igen, lehet ez felfázás tünete is és még sok más. Nekem pl. méh-és petefészek gyulladásom volt, ugyanilyen tünetekkel kezdődött, később fájdult be.
2011. okt. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok...húúú csak ne legyen petefészek gyulladásom... Mikor jött elő neked a többi tünet??? Terhességre nem gondoltam mert PCOS-om van sajnos,bár van már egy kislányom,már nála is csodálkozott az orvos,hogy spontán fogant :)
2011. okt. 28. 16:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Sokáig csak az volt a gondom, hogy sűrűn kellett pisilnem, semmi mást nem éreztem. aztán éreztem az alhasam, nem fájt, csak egyszerűen éreztem. Ez jó pár hétig tartott, már azt hittem terhes vagyok, de egyik napról a másikra egyre erősebben elkezdett szurkálni a méhem, majd már a petefészek is fájt. Kiderült, hogy egy korábbi fertőzésből alakult ki, amit nem vettem észre, mert nem voltak arra utaló tünetek. Tudod, nyáron szinte egész nap medencében ültünk, meg gyakran cseréltem a fehérneműt, nem fájt semmim, így nem vettem észre. Most megint úgy vagyok, hogy kint voltunk egy hetet Németországban, nagyon hideg volt,ahol voltunk, és elkezdett a derekam fájni, és az alhasam. Szóval már elegem van, mindig van valami.
2011. okt. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jobbulást Neked,ilyen időben hamar felfázhat az ember...lehet nekem is a hideg tett be,bár a babának jobban örülnék :)De biztos felfázás lesz akkor :S
2011. okt. 28. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!