Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek ha a hüvelykúpot...

Mit tegyek ha a hüvelykúpot nem tudtam teljesen felhelyezni úgy mint egy tampont, hanem csak benn van az elején és nem csúszik ki?

Figyelt kérdés
Szerintetek így nincs hatása? Elég szűk típus vagyok.. és tampont sem tudok nagyon felhelyezni ezért várom a segítségeteket.

2011. okt. 28. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Hüvelykúphoz szokott lenni aplikátor,azzal próbáld meg! vagy helyezkedj el lefekvéskor nyugalomba,dugd fel,aztán már ne állj fel!Ha csak kicsit dugod be,akkor is van hatása!
2011. okt. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincs aplikátor hozzá, fekve próbáltam, azóta megsem mozdulok.. Próbálgattam most is ellazulás közben feljebb tolni de nagyon szűk és nem megy feljebb. Nagyon remélem, hogy így is van hatása!
2011. okt. 28. 21:23
 3/4 anonim ***** válasza:
én is sokat bajlódtam vele korábban, esetleg megpróbálhatod egy pici síkosítóval, nekem segített. gyógyszertárban lehet kapni teljesen natúr, illatanyagmentes síkosítót, azzal kentem be egy kicsit a hüvelybemenetet és könnyebben felcsúszik így a kúp, irritációt sem tapasztaltam.
2011. okt. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szóval ha mégsem tudnám jobban felhelyezni attól még ugyanolyan a hatása?

És az normális hogy egész éjszaka folyogatott ki belőlem az elolvadt kúp?

2011. okt. 29. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!