Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fájok mostanában?

Miért fájok mostanában?

Figyelt kérdés
Már 3 éve menstruálok és az első 2 évben semmi panaszom nem volt eddig, csak a vérzés. Kb:féléve ha megjön 2-3 napig gyakran erős (nem a legerősebb, de mégis nagyon zavaró) fájdalom jelentkezik ami szinte az egész napomat végigkíséri. Nem vagyok egy kényes fajta, legszívesebben csak ülnék egész nap, de mindent csinálok úgy ahogy eddig is de akkor is akadályoz. 17 éves vagyok. Ráadásúl mostanába elég erős. A ciklusom rendszeres, és azokon a napokon kívűl nem is szokott fájni, max. peteéréskor érzek néhány kisebb nyilalást, de nem vészes. Nem tudom nem-e valami baj van, vagy csak változunk és ezért? Olyan hírtelen fájni kezdett. Évekig semmi aztán nesze! Mintha minden hónapban erősödne. És mostanában ezek a premenstruációs tünetek is jelentkeznek, de csak kisebb kellemetlenséget okoznak. Köszönöm a válaszokat! Lécci segítsetek!
2011. okt. 29. 08:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem változol nem kell egyből rosszra gondolni, ha már nem bírod érdemes görcsoldót használni.
2011. okt. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy miért "fájok"? Miért nem azt írod, hogy mid fáj?
2011. okt. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!