Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől alakul ki a méhszáj...

Mitől alakul ki a méhszáj seb? Vannak tünetei? A műtét, hogyan zajlik? Mit jelent a fagyasztás?

Figyelt kérdés
Mindent szeretnék tudni róla!!!
2011. júl. 17. 12:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is volt,sőt most műtöttek vele.Nagyon sok nőnek van ilyen problémája,de nem mindenkinek kell műteni.Elég sok oka lehet amitől kialakulhat,engem pl.nem világosított fel az orvos érhetően,hogy kitől volt.

A műtét igazán nem nagy dolog,kb.15 percig tart csak,és altatásban végzik.Szükség esetén ki kell egészíteni méhkaparással is.A kórházban még bent sem kell aludnod,hanem a műtét után pár órával haza is engednek.

Műtét után elég kellemetlen,mert nekem pl.hetekig erős folyásom volt tőle,meg kicsit véreztem is.De ez természetes.Más kellemetlenséget nem is tapasztaltam a műtét után.

A méhszájsebnek általános tünete a hüvelyi folyás amit sok nő nem vesz figyelembe.Van esetek amikor vérezhet is,pl.szexuális együttlét után.

2011. júl. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
kitől volt,helyett mitől voltot akartam írni:)
2011. júl. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!