Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mercilon abbahagyása után...

Mercilon abbahagyása után mikorra áll be normálisan a vérzés? 2 évig szedtem.6. hónapja hagytam abba, szeretnénk babát, de a vérzésem még nem állt helyre.

Figyelt kérdés
2009. máj. 5. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:

A Mercilon fogamzásgátló tabletta?

Az abbahagyás után is normálisnak kellene lennie a vérzésnek. Ugyan úgy, mintha szednéd.

2009. máj. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen fogamzásgátló, nekem a doki azt mondta, hogy eleinte ez természetes, majd helyre áll.Nos még nem állt helyre!

Miért nem esek teherbe, kezdek nagyon aggodni.

Honnan tudod hogy normálisan kéne megjönnie?

Te is ezt szedted?

2009. máj. 5. 14:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Én 2007 decemberében hagytam abba a mercilont.Januárban megjött normálisan,majd összevissza.Mi is babát szerettünk volna.Már azt hittem nincs is peteérésem. Pedig volt, csak nem a 13. napon, hanem a 9.-ken!Júniusban terhes is lettem és van egy lassan 2 hónapos kisfiam!

Kérdésedre válaszolva 3 hónap után beállt 26 napos ciklusra az addigi 28 helyett!

2009. máj. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, kicsit megnyugtató, hiszen attól is féltem már, hogy nincs peteérésem.

Remélem mielöbb összejön a baba:)

2009. máj. 5. 15:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Én az első.

Mercilont még nem szedtem, de másik 3 fajtát igen, és mindegyik után normális volt a vérzésem, szinte percre pontosan ugyanúgy mint akkor amikor szedtem a tablettát.

2009. máj. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!