Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális ilyenkor?

Ez normális ilyenkor?

Figyelt kérdés
Megjött és valami iszonyú rossz kedvem van,még soha nem voltam ilyen rosszul ilyenkor.Semmihez sincs kedvem,mindenért sírnék,mindenkivel veszekszem és senkihez sincs türelmem.Anyával is már mindenért kiabálok,de ilyen jelentéktelen dolgok miatt meg sírok egy csomót.. Ez normális? Mit csináljak?
2011. okt. 30. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia.

Ez normális...a hormonok ,,bosszús" játéka...

Javaslom,menszesz előtt egy héttel szedj magnéziumot (Magne B6 Femina-t ajánlom) plusz C-vitamint...

Nekem a magnézium segített,sokkal jobban bírtam idegekkel...hát még mások engem :)

2011. okt. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezzel elég sok lány van így. Ne aggódj, ez is hozzátartozik a menstruáció tüneteihez.
2011. okt. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Normális. Nekem sincs kedvem soha semmihez, amikor megjön. még tévézni, vagy olyan dolgokhoz sem, amiket egyébként szeretek csinálni. Legszívesebben egész nap csak feküdnék és meg sem moccannék. :)
2011. okt. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!