Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor használtátok eloszor a...

Mikor használtátok eloszor a tampont?

Figyelt kérdés
Hány évesek voltatok?Menyi ido telt el a menzi után hogy eloszor kiprobáltátok?Elmények?Milyen?
2011. okt. 31. 08:18
 1/3 anonim ***** válasza:

12,5 éves koromban jött meg először, 17 évesen próbáltam ki, mert a koliban majdnem minden szobatársam tampont használt és említették, mennyivel kényelmesebb, diszkrétebb, stb. Valóban, igazuk volt, azóta szinte csak azt használok, nem érzem, hogy folyik belőlem bármi is, nem csúszkál félre, nem ázok át vele véletlenül (persze van egy maximális kapacitása, figyelni kell, hogy ezt ne lépd át, mert akkor könnyedén át tudsz ázni, de ha időben cseréled, nem ér semminemű kellemetlenség, egy idő után belejössz és tudni fogod, mikor kell cserélned, hogy még ne üresen, de ne is átázás határon legyél). Bátran próbáld ki, ha még nem tetted!

26/N

2011. okt. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
én 14 vagyok és most próbáltam ki a múltkori menzimnél. Ezelőtt is próbáltam de akkor nagyon fájt de most végül megtettem. Először most is fájt de amikor teljesen felhelyeztem akkor már nem is éreztem mind addig amíg le nem ültem na akkor nagyon fájt. Amikor megtelt és kivettem próbáltam feljebb rakni a következőt úgy éreztem h sikerült de nem és akkor is fájt.:S de ettől függetlenül mostantól szerintem tampont fogok használni de csak a suliba mert anya eléggé tiltja mert még kicsi vagyok hozzá...:/
2011. nov. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
13 évesen jött meg, elég volt egyszer kipróbálnom a betétet és rájöttem, hogy ez nem nekem való. Utálatos dolog, hogy ott tocsogsz a vérben és folyamatosan érzed, hogy folyik. Borzalom! Akkor próbáltam ki a tampont, sosem fáj és azóta is csak azt használom, így teljesen meg tudok feledkezni arról, hogy épp megvan. A Naturella a kedvencem! :)
2012. márc. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!