Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vesefajdalom mitol lehet?...

Vesefajdalom mitol lehet? Lehet nem komoly is?

Figyelt kérdés
Egy ideje napi szinten faj a baloldali vesem.Eloszor ugy kezdotott hogy egy nap,annyira elviselhetetlenul fajt,hogy nem tudtam mit kezdeni magammal,hanyingerem is volt,szedultem,alig alltam labamon,olyan furcsa erzes is volt.Aztan elmult,majd par nap utan minden nap volt egy olyan,hogy fajt,volt hogy csak fajt,de meg elviselheto volt,de egy ideje emellett minden nap minimum egyszer akkorakat nyilallik bele aramutesszeruen,hogy feljajgatok hangosan,es ramjon a rosszullet,hanyinger,hidegrazas,majd melegseg,es szedules.Nincs gyakori vizelesi ingerem,nem faj ha pisilek,es az also hasam sem faj.Egyeduli fajas meg emellett hogy baloldalt a koldokom mellett szokott fajni,meg nagyokat belenyilallani,de az mar regebben is volt.Most akarok menni belgyogyszhoz ultrahangra,csak szeretnem tudni hogy valakinek volt de nhasonlo?Lehet hogy csak semmi komoly?hogy megis mire szamithatok?Legyszi irjatok.
2011. okt. 31. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez eléggé vesekőnek hangzik, viszont a fájdalmas vizelés miatt lehet, hogy hugyúti gyulladás is kialakult már.
2011. okt. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha fáj amikor pisilsz akkor több mint valószínű, hogy felfáztál, menny vele orvoshoz! A vesefájdalom utalhat veseköre is.
2011. okt. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem faj,ugy irtam,hogy ilyesmi nincs hogy vaj ha pisilek,vagy sokat kell pisilnem,nincs ilyen tunetem csak a vesefajas,hogy irtokat nyilallik bele,meg olyankor ramjon a rosszullet,hanyinger,szedules,hidegrazas,stb
2011. okt. 31. 11:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Muszáj elmenned az ügyeletre, mert akár veseelégtelenséged is lehet.
2011. okt. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen kell, hogy fájjon mikor pisilsz vagy, hogy gyakori vitzelési ingered legyen (nekem sem volt), attól még lehet/lehetett a háttérben "felfázás"...vesemedence-gyulladás, vesegyulladás simán benne van a pakliban. Doki mielőbb!
2011. nov. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!