Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vajon ez komoly betegség?

Vajon ez komoly betegség?

Figyelt kérdés
Nem olyan régóta kellemetlen szagú a folyásom és fáj a szeretkezés..Vajon ez méhnyakrák lehet? Nagyon nagyon félek :(((((((((...Jövőhéten megyek dokihoz ott kiderül,de halálra vagyok rémülve...Vagy ez lehet másnak is a tünete? Kérlek segítsetek 17/L
2011. aug. 29. 02:26
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Azt azért nem hinném, hogy olyan nagy baj lenne, ez inkább "csak" valamilyen fertőzés lesz - az is épp elég gond.
2011. aug. 29. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ráktól nem lesz folyás....

de azért elképesztő hoy egy nő ennyire nem figyel oda magára...a kellemetlen szagú folyás (enyhén hal szagú)

az gomba lehet...de oda sztem már nem elég egy canesten kombi...

2011. aug. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt úgy nevezik hogy HÜVELYGYULLADÁS azaz Bakteriális Vaginozis!!! Elég gyakori sajnos... Nekem már kétszer volt tavaly a Dalacin hüvelykrémet kaptam, most pedig a Vitagyn C hüvelykrémet mert a doki azt mondta hogy most nem olyan vészes a hüvelygyulladás. Sajnos másodszorra magamnak okoztam, mert ez attól lehet hogy valaki gyakori hüvely öblítést végez felborul a hüvelyflórája. (pl. sex után hüvely öblítés és egyéb irrigálok). Nekem ettől volt. Először hónapokig halasztgattam hogy elmenjek dokihoz és rá kellett jönnöm hogy ez olyan gyulladás amit nem múlik el hónapokig sem,akár mivel kísérleteztem házilag. El kell menni dokihoz és nem halogatni, nekem nagyon megkeserítette az életem az a kellemetlen szag. Írd be a google-ba hogy hüvelygyulladás vagy bakteriális vaginozis és sok információt fogsz kapni ezzel kapcsolatban.

ui. menj el dokihoz :)

2011. aug. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
GeneralCube! Ez nem gomba mert az viszket és ég és eléggé sok folyást (sűrűt) eredményez. A kellemetlen halszag és a fájdalmas sex a hüvelygyulladás oka.
2011. aug. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,de nekem eggyáltalán nem viszket...
2011. szept. 1. 13:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért is írtam hogy ez HÜVELYGYULLADÁS és NEM GOMBA mert az viszket és te azt nem említetted!!!
2011. szept. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!