Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Amerikában miért olyan hatalma...

Amerikában miért olyan hatalmas tamponok vannak?

Figyelt kérdés
Néztem pár filmet, és videót a neten és mindig azt látom, hogy Amerikában a tampon nem azt a kis Ob fajtát jelenti, mint nálunk, hanem annál sokkal nagyobb. Pl. A szex és new yorkban is. Elképzelni nem tudom, hogy minek oda akkora...

2011. okt. 31. 17:53
 1/5 bánomisén ***** válasza:
45%
A tampon ott is ugyanakkora, mint nálunk, csak bele van rakva egy ún. applikátorba, ami részint segíti a felhelyezést, részint megakadályozza, hogy a kézről kórokozók jussanak a tamponra, majd a hüvelybe. Az applikátort ők sem hagyják bent, csak a tampont :-)
2011. okt. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
15%
Hehe. Éljen egy újabb tájékozatlanságból eredő fröcsögés a másik "hülyeségeire".
2011. okt. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi első! :)
2011. okt. 31. 18:33
 4/5 anonim ***** válasza:
így van. Ha kiváncsi vagy rá, itthon is lehet kapni, csak keresni kell, mint az aranyat. Szerintem nagyon praktikus. Az o.b. is gyárt applikátoros tampont, de csak néhány rossmannban láttam eddig :( és 2x olyan drága :( de szuper!! na, és van még ugye, amit általában a filmekben látsz, a tampax. Ezt rendelheted e-bayről, vateráról, müllerben is láttam már :)
2011. nov. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Alanti linken latszik mirol van szo.

Amugy vilagbajnok talalmany. Ha olyan helyen vagy, ahol keptelenseg a kezmosas, de cserelni kell, az ilyen applikatoros megoldas 'eletmento' lehet. A legtobb marka gyart applicatoros es anelkuli tampont, ugyanannyi meretben mint Mo-n, vagyis kicsi, nagy, extra nagy stb.


[link]

2011. nov. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!