Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez most felfázás?

Ez most felfázás?

Figyelt kérdés
Tegnap volt egy szúró érzés kis ideig a hasam bal oldalán(szerintem petefészeknél), meg fájt a hasam, ott alul, a köldököm alatt. Mára meg a szúró érzés el is múlt, a hasam se fáj már annyira, e helyett a hátam-derekam, de ez nem valami kellemesen..:( Nem járok sokkal sűrűbben pisilni, de azért már többször voltam, mint általában. Még nem voltam felfázva, ezért nem tudom, hogy ezek-e a tünetek.
2011. nov. 2. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet vesemedence gyulladás,ami nem csak felfázástól lehet , hanem húgyúti fertőzés eredménye is lehet, akármitől. Nem megfelelő higénia, közös WC használat, törölköző stb...
2011. nov. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy ezzel mindenképpen orvoshoz kell menni!
2011. nov. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 LadyLee ***** válasza:
Nekem simán a menzesz előtt szoktak lenni ilyen tüneteim. Szerintem ha 1-2 napon belül elmúlik, akkor felesleges aggódnod. Ha nem, akkor irány a doki.
2011. nov. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!