Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek terhes ha egy szem...

Lehetek terhes ha egy szem fogamzasgatlot elfelejtetem bevenni? Ha igen, kb mennyi ido mulva esedekesek a tunetek?

Figyelt kérdés
Egy szemet elfelejtettem bevenni es csak honap vegen vettem eszre hogy megmaradt.Utana rendesen megjott a menzeszem,majd folytattam normalisan a tabletta szedest az elmult honapban.Most hetvegen jart le a honap es tegnap estere vagy ma reggelre beteg kellett volna legyek,de nem lettem meg,pedig mar ment a hasam is,(ilyenkor mindig szokott),es faj is a hasam,olyan mintha meg akarna jonni,de meg semmi.Tegnap iszonyuan szedultem.Most nagyon megijjedtem hogy nem e vagyok terhes.Lehetseges igy is?hiaba mult honapban mikor a tabletta kimaradt rendesen megjott?legyszi irjatok,mert rettentoen aggodom most!!!
2011. nov. 3. 10:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem kizárt, hogy terhes legyél. Valószínű, hogy estére már beállít a télapó.
2011. nov. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj le a patikába tesztet venni, hogy megnyugodj. Nem fogja tudni itt senki megmondani. Valószínű nincs baj. A teszt kb 1000 Ft.
2011. nov. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!