Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet ez? Fogamzásgátlót...

Mitől lehet ez? Fogamzásgátlót szedek 10 hónapja, de most csak 6 nap szünetet tartottam a 7 helyett a két levél között, de egy szem sem maradt ki.

Figyelt kérdés
Ma vettem be a 12. szemet a 21-ből,és ma jelentkezett nálam pecsételő barnás vérzés. Olyan érzésem van mintha meg akarna jönni. Mióta szedem,szabályos volt a ciklusom,csak most van vele probléma. Mit tegyek? Mi lehet az összefüggés a kettő között?
2011. jún. 5. 22:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyenge a hatása, menj vele orvoshoz.
2011. jún. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Írattam másik gyógyszert,de nem ezért. Remélem az beválik,még sosem történt velem ilyen,hogy egy nappal hamarabb kezdtem el szedni,mint ahogy kéne,de elvileg nem kéne,hogy ebből baj legyen. Köszi a választ.
2011. jún. 8. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!