Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi történik az első kivizsgálá...

Mi történik az első kivizsgáláson?

Figyelt kérdés
Helló, 13 éves lány vagyok és holnap lesz az első nőgyógyászati vizsgálatom. Nagyon félek, anyukám már elmesélte de valahogy meg kell erősítenem a szavát. Mit történik ott? Van okom félni? Mellesleg nőhöz megyek. Köszönöm
2011. nov. 3. 15:26
 1/8 anonim válasza:
Sajnos nem tudom, de én is kíváncsi lennék rá!
2011. nov. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]

Tessék, ebből talán megtudod a választ.

2011. nov. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]

Előző vagyok. Küldök még egy cikket.

2011. nov. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]

Megint a második vagyok. Tessék, még egy cikket küldök. Most már talán minden kérdésedre választ kapsz.

2011. nov. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
0%

Behívnak egy gyógyszerszagtól bűzlő hideg vizsgálóterembe, ahol le kell vetkőznöd, de vigyázz, mert a zoknid rajtad kell, hogy maradjon, különben game over és az orvos kiküld a vizsgálószobából! Ha ezt az apró dolgot nem felejted el, akkor már simán fog menni minden. Fefektet a doki a vizsgálóágyra majd hoz egy naagy naagy műanyag valamit, amit csak úgy minden előzmény nélkül feldug neked ami hideg is vastag is és még ráadásul mocskos is. Majd ki-be fogja nyitogatni, mert ahhoz, hogy beléd lásson ki kell nyitnia... ezt addig fogja csinálni míg azt nem mondod, hogy "Állj! Elég volt, nem akarom, el akarok menni innen!" Vigyázz, mert ha nem így mondod, akkor úgy fog viselkedni a doki, mintha megsem szólaltál volna... úgy hogy a pontosságra nagyon kell ügyelned...

Sok szerencsét!

2011. nov. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%

ne izgulj, nem lesz semmi gond, hidd el...

A legkellemetlenebb az egészben a levetkőzés és a terpesztés, de sokkal kevésbbé kínos, mint egy férfi előtt.

5 perc maximum az egész, ne izgulj!

Jól tetted, hogy női dokit választottál!

Majd számolj be utána, meglátod, hogy nem olyan kibirhatatlan.

2011. nov. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon hálás vagyok mindenkinek aki írt vlmi okosat. Az utolsónak igaza volt, jobban éreztem magam mintha férfi lett volna. Nem volt annyira félelmetes mint amilyennek én beállítottam saját magamnak. Nagyon kedvesek voltak! :) És ti is azok voltatok, hogy segítettetek! :)) Köszönöm ...Örök hála
2011. nov. 5. 14:26
 8/8 anonim ***** válasza:

Én voltam az utolsó és nagyon örülök, hogy túl vagy rajta!

Több barátnőm is hozzád hasonlóan vélekedett a női/férfi doki kérdésről.


Jó egészséget kivánok neked és üdvözöllek szeretettel.

2011. nov. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!