Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől múlik el hamarabb a...

Mitől múlik el hamarabb a menstruáció?

Figyelt kérdés
2011. nov. 4. 16:21
 1/4 Virág6 ***** válasza:
Állítólag ha sok gyógyszert szed az ember akkor elöbb elmúlik.De azért te ne gyógyszerezd be magad.Én arra gondolok,ha valaki beteg,és szedi a gyógyszert.A természet nem befolyásolható.
2011. nov. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Bálintcseppek sorozatban van egy Vénusz nevü, ami nagyon jó magára a menzeszre. Hogy mennyire rövidít azt nem tudom, de sokan dícsérik!


[link]

2011. nov. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Semmitől.

A vérzés mennyisége attól függ, milyen vastag a nyálkahártya. Ha már vérzel, semmitől nem lesz vékonyabb.

Viszont a fog.gátló tabletta ÁLTALÁBAN elvékonyítja, tehát aki azt szedi (állandóan, nem 1-2 darabot), annak általában kevesebb a vérzése. De nem mindenkire igaz. Én eddig 2 félét szedtem, az egyiktől nagyon kevés volt, a másiktól talán több is, mint tabi nélkül volt.

2011. nov. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én úgy tudom az alkohol is segíti a tisztulást. Persze ez nem azt jelenti, hogy most muszáj alkoholt innod,Isten ments, hogy erre buzdítsalak. A legjobb mód az ha hagyod, hogy természetes módon tisztuljon ki a szervezet, ezt a pár napot ki lehet bírni, és nem kell felgyorsítani!!!!!!!!!!!
2011. nov. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!