Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi volt a legcikibb menstruáci...

Mi volt a legcikibb menstruációs élményed?

Figyelt kérdés

Hol?

Mi történt?


2011. nov. 5. 12:57
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Mikor egy fesztiválon, rövidnadrágban átáztam egy super tamponnal és egy betéttel:D A barátomat kértem meg, hogy takarja a seggem, míg elérek a WC-ig.
2011. nov. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jah és persze a 3 napos fesztiválra azt az egy rövidnadrágot hoztam, így utána majdnem megrohadtam a 40 fokban:D
2011. nov. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is fesztiválon áztam el éjszaka :D túl részeg voltam, hogy cseréljek, még a hálózsák is véres lett.
2011. nov. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Épp tampont cseréltem egy középület wc-jében, ahol nem lehetett bezárni az ajtót. Valaki persze, hogy benyitott, kopogás nélkül. A kilincs után kaptam, még időben berántottam az ajtót, de a már használt tampon kirepült... Csak remélni merem, hogy nem találtam el az illetőt...
2011. nov. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%

15:01

Ez nagyon jóXD Mit akarsz, biztosan megtanítottad kopogni azt a nőt!:P

Nekem az első vérzésem volt egyedül cikibb. Barátnőm szülei elutaztak, ott aludtam náluk és a nővére ruháit próbálgattuk fel... Akkor tanultam meg mosni...:D

2011. nov. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
még jöhetnek a válaszok
2011. nov. 6. 09:54
 7/8 anonim ***** válasza:
96%
Karate táborban közös wc volt (fiú-lány) természetesen ott volt meg, szakad belőlem a vér, wc-n cserélek, amikor az egyik srác kirántja az ajtót... én ott ülök a budin véres betéttel a bugyimban.. azt hittem meghalok, komolyan..a srác persze kérte a bocsánatokat utána, de alig mertem a szeme elé kerülni az eset után:))
2011. nov. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Fürdőben voltunk, és már nem volt meg annyira, ezért én is fürödtem. Pancsikolás közben jól elvoltam, aztán már csak néztem, hogy mi nincs a fürdőbugyiban, és mi lebeg a vízen.
2011. nov. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!