Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi volt a legcikibb menstruáci...

Mi volt a legcikibb menstruációs sztoritok? Észrevette valaki és volt nálatok betét/tampon? Kort is kérek!

Figyelt kérdés
2011. okt. 10. 18:15
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
98%

13 éves koromban új suliba kerültem, akkor még nem állt be rendesen a menzeszem. (főleg hogy nagyon sok volt) egyszer tovább kellett benn maradni a suliban, és nem volt nálam betét. Át is áztam rendesen, még a székem is olyan lett egy kicsit, és alig tudtam hazamászni, mert nem tudtam hogyan takarjam el. Azóta tampon+betét kombót használok ha megyek valahova hosszabb időre, és tudom hogy nincs lehetőség cserélni.


18L

2011. okt. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
99%
nekem 2 hónapja volt hogy tesi óra előt vettem észre hogy emgjött de nem volt nálam semmi szóval egy zsepit raktam oda ami egy 2 perc után átázott . leültem a padra és a pad is véres lett . próbáltam nem feltűnően letörölni de nem sikerült ki futottam a vécére hogy le nyugodjak és találjak ki valamit erre a tanár az egész osztály előtt mondja hogy véres lettem és a pad is úgyhogy takarítsam le. nagyon gáz volt. mindenki rajtam röhögött. most meg (ma) nagyon görcsölt a hasam és a tanár pont kihívott. nem bírtam felálni ő meg kérdezgette hogy mia baj ? fáj a hasad? megjött a menstruációd? az egész osztály halotta..
2011. okt. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
91%
ja bocs előző vagyok . 15 éves :)
2011. okt. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
84%

Nekem két ciki sztorim is van.


Még általánosban (akkor kb. harmadjára menstruáltam) nagyon átáztam. Volt nálam betét, de egy óra alatt olyannyira átáztam, hogy akkor már mindegy volt szinte. Hatalmas nagy folt lett a nadrágomon. Beadtam az o.főnek, hogy beteg vagyok és hazamehettem. Útközben összetalálkoztam Apummal, ő meg elkezdett velem beszélgetni az utcán én meg már nagyon mentem volna, neki szerencsére nem tűnt fel semmi. Ráadásul a nővérem is otthon volt (lógott a suliból) és el kezdett kiabálni velem, hogy semmi bajom, minek jöttem haza, mintha nem lett volna elég bajom addig is.


A másik eset 2-3 hónapja történt. A suliban váratlanul megjött, de nagyon erősen (eddig gyenge volt az elején). Amint észrevettem kikéreckedtem a mosdóba, de mire kiértem teljesen átáztam. Fogalmam se volt, hogy mit csináljak. Egy szó nélkül lementem a dokihoz (az órából még volt kb. 15 perc), előadtam, hogy rosszul vagyok, de még ott is szobroznom kellett vagy 20 percig. Miután felmentem a terembe a táskámért, mindenki azt kérdezgette, hogy mit csináltam eddig, a tanár totál kiakadt rám.


Többek között ezen esetek miatt van az, hogy a mensturációm első 4 napjában nem megyek suliba (még mindig nagyon rendszertelen és erős a vérzésem). Ez rengeteg hiányzást eredményez, de nem tudok mit csinálni, óránként nem járkálhatok ki a suliban a mosdóba és retteghetek, hogy mikor átok át (csak betétet használok). Tehát már nagyon elegem van a menstruációból. 18L

2011. okt. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
90%
Milyen bunkó abnormális tanáraid vannak neked? 15 éves leányzó?
2011. okt. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:

Uhh, durva :S

Egyébként nekem már a vatta se segít... borzalmasan sok van. Rettegek az átázástól. De a suliban se csattoghatok ki a vattácskámmal a wc-re. Mert ha csak betét kellene, oké, elmegyek... Megáldott a sors engem is!

2011. okt. 10. 18:43
 7/42 anonim ***** válasza:
96%
én vagyok az a 15 éves. hát épp ezaz . anyámnak meséltem mi volt ő is nagyon kiakadt hogy ennyire bunkó és érzéketlen tanár nem létezhet. és a tanárok észre se veszik hogy érzéketlenek...
2011. okt. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
15 éves leányzó, a tanárod férfi volt, hogy ilyeneket mondott? :O
2011. okt. 10. 18:53
 9/42 anonim ***** válasza:
88%
hát.. igen férfi de az a elgfurcsább hogy mikor elkezdett tanítani akkor bejöt az öltözőbe és leült hozzánk és mondta hogy ha bármi gondunk , bajunk van akár női akár bármilyen nyugottan forduljunk hozzá bizalommal...
2011. okt. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
Nálunk is ilyen volt ált.-ban... utáltam is a tanárt!
2011. okt. 10. 20:18
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!