Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap bulizni voltunk, és...

Tegnap bulizni voltunk, és aznap kellett volna megjonnie. Ezért induláskor feltettem egy tampont hogyha megjon ne legyen gáz. Persze jol berugtam. Nem emlkzsem hogy kivettem volna, de lehetséges. Reggel van és semmi nyoma. Felcsuszhat valahova?

Figyelt kérdés
már próbáltam "megkeresni".
2011. nov. 5. 15:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Nem csúszhat fel. Hova csúszna? Tényleg nem tanítanak már bioszon semmit? Legalább google-ban nézz már utána h néz ki egy női nemi szerv belülről.
2011. nov. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szerintem kivetted, csak nem emlékszel.nekem is volt olyan, és még csak részeg sem voltam. egyszerűen elfelejtettem, hogy kivettem az utolsót, és nem raktam be újat.
2011. nov. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
ha éreznéd amit én még azt is eltudnád képzelni h piros hó esik. én is tanult vagyok, de ebben a helyzetben igencsak máshogy fognád fel te is a dolgokat.
2011. nov. 5. 15:20
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem tűnhetett el. Biztos kivetted, csak nem emlékszel. Hidd el, az embernek részegen is eszébe jutnak ilyen dolgok, legfeljebb másnap nem emlékszel rá. Én néha józanon is elfelejtem, hogy kivettem-e, de néha azt is, hogy betettem.
2011. nov. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

Én meg azt mondom, hogy ha kivetted volna, arra garantáltan emlékeznél, mert ha nincs meg, vagyis nincs nedvesség, baromi nehéz kiszedni, ráadásul eléggé kellemetlen érzés is.

Jegyezd meg egy életre, hogy TILOS tampont használni, ha még nem jött meg, és örülj nagyon, ha megúszod valamilyen cuki fertőzés nélkül.

Most meg ülj bele egy kád vízbe negyed órára, ha még bent van a tampon, megszívja magát vízzel és érezni fogod, bent van-e még. Ha nincs meg a zsinór, akkor vizesen ki tudod nyomni magadból, mert előrecsúszik.

2011. nov. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Amíg nem menstruálsz, soha ne használj tampont, mert kiszárítja a hüvelyed, és sokkal könnyebben kapsz fertőzéseket.
2011. nov. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem hozzászólóval. Annyi megjegyzést még tennék, hogy ha már ilyen helyzetbe kerülsz, hogy pont meg fog jönni, akkor használj inkább tisztaságit, és talán ne rúgj be annyira, hogy ne tudj figyelni magadra.
2011. nov. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Már bocsi, de te nagyon furcsa vagy....

Még nem jött meg, de már feltettél tampont???????

Inkább vittél volna el egy táskát, és benne lett volna tampon!!!!!!

Uhhhhhhhhhhhhhh!!!!!!!

Én még ilyenről nem is hallottam.

Bocsi, de nagyon-nagyon cinkes vagy!

20/l

2011. dec. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval! :)
2011. dec. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jujj de hülyék vagytok. Szerintetek ha még sosem jött meg neki akkor honnan a faszból tudja hogy aznap kellett volna megjönnie? Áhh ilyen sík... xD Na mindegy... Azóta már biztosan megtaláltad ha felcsúszott, ha meg nem, akkor meg már úgyis mindegy.
2013. jan. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!