Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok! Ti is féltetek az...

Lombikosok! Ti is féltetek az induláskor?

Figyelt kérdés
Decemberben kezdünk bele az első lombikunkba és nagyon be vagyok parázva. Félek az egésztől. Most volt egy sikertelen inszeminációnk, de amikor megjött a levertség után jött egy bizonyos nyugalom és boldogan vártam már, hogy mehessünk a lombikra. Ez elmúlt így két hét után és nem tudok másra gondolni, csak a sok szurira meg a punkcióra... Ti hogy léptetek túl ezen? Vagy csak én vagyok ilyen besz*ri?
2011. okt. 21. 09:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem természetes, amit érzel.


Nézzél be ide, ez lombikos fórum:


[link]

2011. okt. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát persze, hogy fél az ember, de nálam ez inkább várakozással teli izgulás volt, mintsem félelem. Nem érdekelt mi vár rám, sem a tortúra, sem a fájdalom, persze az ismeretlenségtől tartottam egy picit, de már nagyon vártam! Nekünk 2009 decemberében volt az első lombik kísérletünk, ilyenkor már én is be voltam sózva rendesen, folyton ez járt a fejembe:)

Légy természetes és laza és bízz a sikerben:) Ha meg véletlenül nem sikerülne akkor sem szabad elkeseredni, sírd ki magad aztán fel a fejjel és újra bízni kell!


Mi télen megyünk újra próbálkozni, de mi már a kistesóért küzdünk majd, mert már van egy 8 hónapos nagylányunk!

Mégis ugyanúgy félek,mint az első alkalmakkor, de ez természetese:)


Sok sikert!

2011. okt. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem kell félni! Én nagyon könnyedén álltam a dologhoz, úgy voltam vele, hogy babáért bármit. Az egész hormonkezelésből semmit nem éreztem. Nem híztam el, nem voltam hisztis, nem fájt a hasam stb. A petesejt leszívást altatásban csinálták, utána sem fájt semmim, csak kótyagos voltam az altatástól. A beültetésnél a hüvely feltárása kellemetlen, de az csak pár perc, és tök nagy boldogság, hogy beteszik a babákat :)

Tudom, minden szervezet más, de ha ráparázol, az csak ront a helyzeten. Sok sikert

2011. okt. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! Megpróbálok nyugodt lenni, de nagyon félek a tűtől, az a legnagyobb bajom...
2011. okt. 21. 14:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezek nagyon vékony és rövid tűk, alig érzel valamit. :)
2011. okt. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az elsőnél én is tiszta ideg voltam, nem is sikerült. Nagyon rosszul viseltem a szurikat. Meg gondolom az idegeskedés is rontott rajta jó sokat!

A másodikra már az eséjtelenek nyugalmával mentem, mert már tudtam mi fog rám várni és nem izgultam semmin. Szerintem az elsőnél mindenkinél az a baj, hogy nem tudjuk mi vár ránk. És rengeteg nem várt dolog jöhet közbe. Nekem például volt olyan , hogy 2 hónapot kelett várni mire el kezdődött a kezelés.

A második sem sikerült. Volt petesejtem, de nem igazán osztódtak megtermékenyités után. Eleve halott volt a dolog.

De most nagyon boldog kismama vagyok! Spontán sikerült!

Én minden lombikosnak ajánlanám a Szabó Gyuribácsi féle babaváró teakeveréket! 15 ezer forint. Nekem ez már elenyésző összeg volt. Én is nehezen vettem rá magam, hogy megrendeljem, de nagyon jol tettem. Lehet inni a lombikozás alatt is. Én szoltam az orvosomnak, hogy isszuk és semmi ellenvetése nem volt. Ártani nem árthat hátha használ alapon. Mondta az orvosom. 4 hónappal a második sikertelen lombik után sikerült! És még csak a felénél jártunk a teának!

2011. okt. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy vékony tűk, átestünk már két inszemen, ott is kellett szúrnom magam, de csak tüszőrepivel. Tényleg inkább az ismeretlentől való félelem jött ki rajtam, meg hogy lesz-e gond a melóval, a sulival meg mindennel...de péntek óta lenyugodtam. Nagyon várom már hogy mehessünk és belekezdjünk. Páromnál van gond, nálam hormon meg minden OK, szóval tudom hogy az nem garancia, de nagyon-nagyon bízom benne, hogy elsőre sikerül.

Köszi a válaszokat, aranyosak vagytok!

2011. okt. 25. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!