Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért? 15 éves lány vagyok....

Miért? 15 éves lány vagyok. Még nem volt soha barátom, pedig a nővéremnek (16) és a barátnőmnek (15) már volt.

Figyelt kérdés
De csókolóztam már egyszer amikor még csak 14 voltam. Most pedig annyira vágyok egy fiúra akit szerethetek, akit megérinthetek, annyira vágyok a szeretetre. De nagyon rossz érzés, mert csak várok és várok. És mások szerint szép vagyok, de mégsem jön össze soha. Szeretnék csókolózni azzal a fiúval akit szeretek. Normális ez, hogy ennyire vágyok egy dologra? Nem vagyok ehhez túl fiatal?
2009. máj. 7. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
55%

Énis igy vagyok.

sztem nem vagy már fiatal.:)

2009. máj. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
en is igy vagyok(15).Volt mar baratom, de nem csokoloztunk meg. Erted?? Hogy lehet ez..De neked mar jo mart te martudod milyen, en pedig irtora felek, hogy nem fogom jol csinalni..Egyaltalan ha vki megcsokol akk lehet-e rago csok közbe..
2009. máj. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
A türelem barátot terem.Most komolyan ha az én lányom lennél nem is volna egy darabig még.Szerintem nagyon rá értek még. Ja tudom,hogy le leszek pontozva de nem érdekel nem vagyok öreg ahogy ti mondanátok és begyöpösödött 33 éves vagyok és lányom is van igaz még kicsi de ilyen idős korba inkább a tanulással kéne foglalkozni nem a fiúkkal.Arra lesz elég idő.
2009. máj. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nem en egyaltalan nem gondolom, hogy az lennel. Egy 32-33 eves nö mar sokkal jobban tudja ezeket.De mi lesz kesöbb, mert en sose a mara gondolok
2009. máj. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Később bármi megtörténhet,de én még mindíg azt mondom,hogy 17-18 évesen sem késő fiúzni és az sem ciki vagy égő ha esetleg akkor még szűz valaki. Sőt......
2009. máj. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Egyébként a tanulmányi átlagom 4,4.:D

De az igaz, hogy még ráérek:)kösz a tanácsokat!

2009. máj. 7. 21:41
 7/7 anonim válasza:
Sztem nem érsz rá azért annyira!ÚGY utálom amikor a szülök ilyet irnak hogy ráérsz még mert még tanulni kell!És ö szerinted nem volt gyerek ö nem csinált ilyeneket szerinted ök ilyenkor reggeltől estig a könyveket bámulták!EGY NAGY SZART!nem kell nekik elhinni!
2009. máj. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!