Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány aki 2éve a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki 2éve a legjobb barátnőmnek számít. Én tovább szeretnék lépni, de neki megrögzött fóbiája az, hogy minnél jobban beleszeret valakibe annál jobban fájni fog neki a szakítás. Mit csináljak? *. *

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 00:00
 1/4 BaKs ***** válasza:
69%
vicces, de igaza van. Szerintem csak finoman közelíts felé, és várd meg, hogy ő lépjen, amikor már úgy gondolja, hogy mehet.
2011. aug. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%

Fiú vagy vagy lány?


Ha fiú, akkor nehéz lesz a barátzónát elhagyni sajnos. Egy okot mondj, hogy miért feküdne le veled, de eddig nem jött el ez, ám két évig mindent megkapott, tőled, kvázilag önzetlenül.


Ha lány, akkor sok sikert és kérek majd egy közös képet pm-ben ;)

2011. aug. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
14F xD
2011. aug. 3. 02:12
 4/4 anonim válasza:
73%
Mond el neki,hogy nagyon tetszik,randizzatok,csókolózzatok,és mond meg neki,hogy ne ezen rágódjon,hogy elhagyod meg szakítás meg stb. ,mert az megkeseríti a kapcsolatot ha kialakul...bíztasd arra,hogy nem fogod elhagyni,bízzon benned...szerintem így menni fog :)
2011. aug. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!