Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit lehet ilyenkor tenni? Van...

Mit lehet ilyenkor tenni? Van valami olyan krém ami jó lehet rá és vény nélkül kapható?

Figyelt kérdés
Pár napja viszket a hüvelyemnél, ma el akartam menni nőgyógyászhoz, kértem volna ma reggel időponot és azt mondta a recepciós, hogy csak 2 hét múlvára van. Kérdeztem, hogy mi van ha sürgős eset, elmondtam, hogy mi a bajom, erre mondta hogy menjek bőrgyógyászhoz, mondtam neki, hogy semmi kiütés nincs ő semmit nem fog látni, erre ő mondta hogy akkor menjek be személyesen a recepcióra mondjam el h mi a bajom, és majd az ott ülő recepciós eldönti hogy mennyire sürgős és annak függvénye hogy bemehetek e, tehát el se mentem, nem egy recepciósnak kelljen könyörögnem h sürgős, mert ha nem akar beengedni akkor nem is fog!
2011. nov. 7. 15:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Meg kéne próbálnod akkor a bőrgyógyászhoz menni. Hátha mégis tud segíteni.
2011. nov. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Patikában megkérdezheted, de ők is csak vaktában fognak lövöldözni, hogy mi is lehet a bajod.

Amúgy tényleg vicc az egész, én sürgőssi beutalóval mentem oda hosszú vérzéssel, erre azt kaptam, hogy nem lehetek olyan sürgősségi eset, ha el tudtam menni a rendelésre...

Addig amit megpróbálhatsz az a Pearls női probiotikum, vagy valamilyen hüvelyflóra visszaállító kúp, azzal legalább nem árthatsz.

2011. nov. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!