Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mivel lehet eredményesen...

Mivel lehet eredményesen kezelni aranyeret a terhesség utolsó heteiben? Van valami krém vagy kúp, ami ilyenkor is használható?

Figyelt kérdés
A 35. hétben vagyok, és a szülésig szeretnék meggyógyulni. Akkor biztos úgyis kijön újra. Attól tartok viszont, hogy ha így maradok addig is, akkor szülés közben sokkal rosszabb lesz!
2009. febr. 28. 22:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Szólj a nőgyógyászodnak, és javasolni fog valami olyan krémet, amit lehet.
2009. febr. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban adnak krémet, kúpot is, és megmondják melyiket lehet terhesen, bár szerintem mindet. És érdemes venni belőle, mert szülés után is ki fog valószínűleg jönni, ha már most is kijött. (nekem amúgy a varázsdió nevű krém jött be a legjobban, ezt gyógynövényboltokban lehet kapni). Érdemes rostos ételeket enni, nem erőlködni és nem sokáig ülni a wc-n.
2009. febr. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sperti kúpot használtam és segített.

39 hetesm

2009. márc. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem is a varázsdió jött be.De már 2 tubusom van itthon,egy az aranyérre egy meg a sebekre,nehezen gyógyuló pattanásokra és a visszereimre,mivel azokra is nagyon tuti;)

És növényi összetételű.

2009. márc. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a dokim a Mastu-t ajánlotta és jó volt. Szülés után pedig a Reparon-t használom. Most szedem még a Venoruton kapszulát, ezt is a doki ajánlotta az aranyérre. (az aranyér is egy viszér!)
2009. márc. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
detralex, recept nélkül kapható
2009. márc. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Detralex használati utasítás:


Alkalmazható-e terhesség és szoptatás ideje alatt?


Minden ilyen esetben kérje orvosa, gyógyszerésze tanácsát mielőtt gyógyszert kezd szedni.

Terhesség ideje alatt történő alkalmazásáról kérje orvosa vagy gyógyszerész tanácsát.

Szoptatás: A készítménynek anyatejben való kiválasztódásáról nincs adat, ezért a szoptatás ideje alatt a gyógyszer szedése nem ajánlott.

2009. márc. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm Mindannyiótoknak! Mindenképp veszek valamit és mivel kedden megyek a nőgyógyászomhoz, szerintem az ő váéleményét is kikérem! Lehet, hogy a Varázsdióval kezdem, mert az többeteknek bejött, de mindenkiét megjegyzem! Mégegyszer nagyon köszönöm!
2009. márc. 1. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!