Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 15 múltam, és kicsi a mellem,...

15 múltam, és kicsi a mellem, engem kicsit zavar, hisz azt mondják a pasik a nagyobb mellű lányokra buknak, nekem még A-s sincs, ez baj?

Figyelt kérdés
2011. nov. 7. 18:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%

ne aggódj, nekem sincs még mellem


15f

2011. nov. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%

Nem baj.Még nőni fog.De nem minden fiú szereti a nagy melleket.A kisebb sokkal tovább marad formás és szép.

A fiúk meg nem a kicsi,meg a nagy melleket szeretik,hanem a női melleket.Tök mindegy mekkora.

2011. nov. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Még nagyon fejlődésben vagy. :) Bnőm 17 éves múlt,és most kezdett el növekedni a cicije :) Ne aggódj,valakinél később fejlődik nagyobbra :) Mert ismerek olyan 15 éves csajt is akinek olyan melle van,mintha szilikon lenne benne :)
2011. nov. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A kosár labdázás sokat fejleszt a mell-kar izmokon és ettől nagyobbnak tűnik a cici.
2011. nov. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nézd!! Ő meg azért görcsöl,mert nagy melle van.

A nőknek soha nem jó semmi.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__23..

2011. nov. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Először is, nem minden pasinak a nagymellű lányok tetszenek, (nekem sem), másodszor, még bőven van ideje fejlődni a mellednek.
2011. nov. 8. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én meg 24 múltam és 70A-s melltartót hordok. A párom imádja a cicikéimet, akármilyen kicsik is.
2011. nov. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha van olyan pasi, aki a nagy melleket szereti, akkor olyan is van, aki a kicsit, szal ne aggódj. Egyébként meg a legtöbb úgy áll hozzá, hogy mindegy mekkora, csak egy csajé legyen XD.

Amúgy meg ha egy fiú beléd szeret, akkor hidd el, hogy a legkevésbé sem fogja érdekelni, hogy milyen a melled, úgy fogja imádni ahogy van :) És tuti, hogy nem a mellméreted alapján fog belédszeretni valaki :P

Jah amúgy meg a mellméret nem is annyira szexuálisan vonzó tényező, ami sokkal fontosabb az a derék-csípő arány. Kutatások mutatták ki, hogy a férfiak azokat a nőket találják mellmérettől teljesen függetlenül a legvonzóbbnak, akiknek a derék-csípő aránya 0,7 körül van. Pont ezért találták ki a fűzőket olyan régóta :)

2011. nov. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Úgy van a derékarány meg a formás popsi az lényegesebb! ÉS ami jó hír az alak formálható! :) Én egy szép alakért meg tudod örülni, formás szép fenék, szép derék ... a mell mérete nem olyan kritikus hacsak persze nem akkora mint egy fiúé :D
2011. dec. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Azt tudtad, hogy az okosabb nőket mindig a kisebb mellűek között érdemes keresni? (és nagyon kevés a kivétel, oda és vissza is). És azt tudod, hogy vannak fiúk, akik kifejezetten a kismellű nőkre buknak?


Ha egy pasi a melledre bukik a személyiséged helyett, akkor rúgd ki, de inkább szóba se állj vele.

2011. dec. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!