Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Titeket nem zavar h mindenki...

Titeket nem zavar h mindenki orrba-szájba lepontozza a másikat?

Figyelt kérdés

Én ma nagyon kiakadtam. Volt egy kérdés, ahol a kérdező az egyéni véleményeket kérdezte egy dologról. Én leírtam az enyémet, nem is volt gond. De tudjátok, vannak azok a harcos parasztok, akik semmi más véleményt nem fogadnak el csak a sajátjukat. Ezt még el tudom viselni, de könyörgöm!!!! Hogy lehet lepontozni egy VÉLEMÉNYT- ami teszem hozzá nem olyan volt h bárkinek is ártottam volna vele, senkit nem szidtam, egy fél káromkodás nem volt benne, semmi.


A másik meg: minden nap egy csomó embernek segítek, sokszor még google-zok is helyettük, de bezzeg a zöld kezecskék nem sülnek el túl gyakran! És ezt sem értem, ha én felteszek egy kérdést, mindenkinek megy a zöld kéz, hacsak nem trágár, v provokatív dolgot ír. Kezd elegem lenni!


2011. júl. 22. 15:44
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
75%
na igen, egyszer engem is lepontoztak 72%-ra a nyolcvanról. :P de visszatornáztam magam, mert nem írok véleményes kérdésekbe :D
2011. júl. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
81%
Egyetértek, engem is zavar, hogy akármennyit segítek, akármennyire hasznos a válaszom, gyakran még meg is köszönik ezerrel, de zöld kezecskét még véletlenül sem adnak... pedig nem véletlenül lett kitalálva ez a rendszer, nem értem miért nem tudják megtenni, ha már egyszer kérdeztek. Én mindig értékelek, ha a saját kérdésemről van szó, és gyakran másoknál is, ha tényleg hasznosnak tartom.
2011. júl. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Hát mostmár én se írok a véleményesekhez az tuti! Ment nektek a zöld kéz ;)
2011. júl. 22. 16:21
 4/28 anonim ***** válasza:
78%
Én általában felpontozom az embereket, ha meg valaki nagy butaságot ír akkor figyelmen kívül hagyom. engem is jól lepontoztak már 93%ról.
2011. júl. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Van aki csak a saját véleményét képes elfogadni...
2011. júl. 22. 17:11
 6/28 anonim ***** válasza:
76%
Vannak olyan témák, ahova elhatároztam, hogy nem fogok írni. Ezek az Ezotéria/vallás/valláskritika. Ezek a legdurvábbak, és itt nem fogják fel az emberek a legjobban, hogy ez nem like/dislike gomb, hanem hasznos/nem hasznos. Jobban szeretek kérdést kiírni, mert ott nem tudnak lepontozni.
2011. júl. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
56%

igen felvagyok b*szodwa es ez 1 marha k*rva egy k*baszott hulye oldal.és meg le sem lehet innen jelentkezni.!!!!mart vissza csinaltam e hirlevelet stb. de itt vagyok!!!

LÉNYEG IGEN FELWAGYOK BAASZODVA HOGY LESZAVAZZAK MINDENERT AZ EMBEREKET MERT MASOKNAK AHOZ VAN KEDVE ES O MEG OTT MOSOLYOG A 100 SZAZALEKKA!!!!

2011. júl. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
72%
Előző: lehet, hogy azért szavaznak le téged, mert túl gyorsan bedühödsz. (amúgy nem ugyan azok vagyunk, csak a százalékunk ugyanaz :P)
2011. júl. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
79%

jééj am telleg nem ugyanazok vagyunk..

nah de akkor nem is voltam dühös s nem karomkodtam stb. es leszavaztak pedig normal valaszt adtam ... pfff :SS :@@

2011. júl. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Ja a vallás téma tényleg húzós, egyszer írtam h katolikus vok, de a református vallás szerintem sokkal szimpatikusabb....huhuhuhúúúúú mit kaptam XD
2011. júl. 22. 17:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!