Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Használtatok már Betadine...

Használtatok már Betadine hüvelykúpot?

Figyelt kérdés
Menstruáció alatt is lehet használni? a tájékoztatóban benne van, csak érdekel a személyes tapasztalat is. és használt. Vki egy nap kettőt felhelyezett,mert ott van ha súlyos akor lehet kettőt is. én ugy vélem nekem ez a mostani (stressztől) hüvelygomba elég erős, kenem magam Canesten krémmel (de a h.tablettája nem ér semmit sem). doki meg nem rendel csak jövőhéten, addig meg ki kell vhogy huznom.
2009. máj. 8. 05:50
 1/3 anonim ***** válasza:
23%
vegyél Canesten kombit, abban van kúp is. vény nélkül kapható!
2009. máj. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

de nekem van krémem, a canesten nem használ sohasem és dupla annyi mint a betadine.


azko irjanak már akik hallottak erről vmit (jót/rosszat!!!köszönöm!

2009. máj. 8. 15:58
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
szia!még nem tudom hogy aktuális-e,de én a következőket tudom neked tanácsolni meleg szívvel :)) A betadine kúp elvileg jó, de az sajna annyira kifertőtlenít bentről hogy a jó dolgokat is..és utána vissza kéne telepíteni a jó bacikat másfajta kúppal. amit nagyon tudok neked ajánlani gombára az a Pevaryl G kúp. Most vagyok túl rajta-eddig kétszer használtam már mind2szer sikerrel(a canesten nekem nem vált be)- és szuper.1800 Ft körül van,gyógyszertárban vettem. Jobbulást :)
2009. máj. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!