Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem tudom más is van-e igy,...

Nem tudom más is van-e igy, de amikor a nőgyógyász szék fele közeledek már remegnek a lábaim és egészen a vizsgálat végéig tart?

Figyelt kérdés
Akárhogy győzködöm magam, mindig ez történik.
2011. nov. 9. 07:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%

Én is voltam már igy, de hülye fejemmel nem női dokit kerestem elsőre...

Azóta váltottam, most valamivel jobb, de persze azért ciki az még most is...

2011. nov. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Virág6 ***** válasza:
Én már akkor remegek,meg felmegy a vérnyomásom,mikor az őltözőbe kell várni.Egyszer majdnem rosszul lettem.De sajnos nem csak a nőgyógyásznál vagyok így.
2011. nov. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
12%
Én meg kifejezetten szégyellem magam, hogy cseppet sem vagyok ideges, feszült vagy zavart. Teljesen ki tudom kapcsolni az agyam. Az érdekes, hogy más orvosnál én is meg akarok halni. Valamiért a nőgyógyászati vizsgálatot jól viselem. Amikor a rendelőt elhagyom hatalmas felszabadultság érzet kerít hatalmában.
2011. nov. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

"Amikor a rendelőt elhagyom hatalmas felszabadultság érzet kerít hatalmában."


ezzel én is igy vagyok!

2011. nov. 9. 08:30
 5/13 anonim válasza:

Nekem is ez van, de én tudom az okát. Egyszerűen rettegek. A betegségek nagy részét tudom magamnak kezelni, meg tudom hogy miért van, de ott lent az egy olyan terület amit nem is értek igazán. Nem tudom mi miért történik, egyszercsak jön egy tünet, majd elmegyek a dokihoz, és míg ki nem jövök egy recepttel, szó szerint remegek, mint aki fázik, ha megkérdezi mi a baj, elcsuklik a hangom, úgy dobog a szívem hogy nem kapok levegőt... közbe az jár a fejembe, hogy most tuti nagy baj van.

Ehhez mondjuk az is hozzájárul hogy nagyon szeretnék már babát, és egyszer úgy 10 éves lehettem, hallottam hogy egy orvos, (a vesémmel volt épp gond) azt mondta anyámnak hogy szerinte nem lehet majd gyerekem, ez azóta is kísért.

2011. nov. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ne gondolj arra amit 10 éves korodban hallottál, most mit mond az orvos?
2011. nov. 9. 12:32
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát, bizony vetkőzéskor nekem is minden bajom van, pedig már szültem. A saját dokimnál nincs gond, mert mindig elüti vm poénnal a helyzet élét, így ahogy kiteszem a lábam az öltözőből, és elkezd viccelődni, el is felejtem, hol is vagyok, és mi is történik. Feleszmélni csak akkor szoktam, mikor már mehetek is felöltözni. :) Ha épp másnál vagyok (terhesség alatt megesett párszor), az szörnyű...
2011. nov. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
az a helyzet, hogy már a vizsgálatot megelezőző néhány napban is nyugtalanul alszom sajnos.
2011. nov. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

5.vagyok

Próbálkozunk, azt mondja türelem! nem egyszerű!

De a lényeg hogy ebbe lábremegésbe volt részem mostanában bőven... :S

2011. nov. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
26%
amióta női dokihoz járok, nekem valahogyan könnyebb, de azért igy sem mondhatom, hogy olyan mint egy szemvizsgálat..
2011. nov. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!