Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha gombára gyanakszom, de 1-2...

Ha gombára gyanakszom, de 1-2 napon belül megjön a menzeszem, elkezdjem a kezelést, vagy a menstruáció "kimossa" a kórokozókat is?

Figyelt kérdés
2011. nov. 10. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Én pont előtte szoktam elkezdeni, ugye a kombiban 3 tabletta van, menszesz előtt 3 nappal megkezdem a kezelést, a vérnek is tisztító hatása van, amennyire én tudom, így mindig meggyógyulok :)
2011. nov. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de nem vagyok benne biztos, hogy gomba, csak érzek egy kis viszketést, de az is lehet, hogy ez már a menzesz előjele, ezért várnék kicsit, csak nem tudom, hogy azzal nem teszek-e rosszabbat..
2011. nov. 10. 10:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz! A gyanú nem elég, hogy bármivel is kezeld magad. Teljesen biztos diagnózis kell, ahhoz, hogy a megfelelő gyógymódot tudd alkalmazni, mert különben félre is kezelheted magad, és azzal sokkal nagyobb bajt csinálsz!!!
2011. nov. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy benne biztos, akkor ne kezdj el gomba elleni kezelést. Inkább vegyél magadnak teafaolajos probiotikumos hüvelykúpot, azt nyugodtan használhatod.
2011. nov. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!