Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi az a mióma és a ciszta...

Mi az a mióma és a ciszta pontosan? Milyen vizsgalatok kellenek hozzájuk és mennyi ideig halaszthatom az orvost?

Figyelt kérdés
2 hónapja nem jott meg.Nemi életet most nem élek,viszont nem tudom mitol van.Fogyózok,nem sokat adtam le de gyanakszom erre is.Felfázásom nincsen.Idegesség az csak hétkoznapi de nem gyomorideg.Nem irhatnám hogy stresszes vagyok.Ha julliusig nem tudok komolyabb vizsgálatokra menni nagy baj?
2008. márc. 19. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a fogyókúra is okozhatja, nem kell mindig a legrosszabra gondolni. A ciszta olyan ki gennyel telt csomó szerű dolog ami növekedhet is, és nem mindegy hol van. Először szerintem menj el gyorsan nődokihoz és ő alaposan kikérdez, csinál rákszűrést gondolom, meg lehet vért és vizeletet is vesz és ezekből már sokminden kitalálható. Nem komoly vizsgálatok, egy délután csak ráérsz a saját egészségedre.

Ha csak júliusba mész és addig nem jön meg az már fél év, és az nem egészséges egyáltalán. Gondolom akarsz majd gyereket? Szóval irány a doki! Egy nap szabit csak ki tudsz venni ha máshogy nem megy, meg a suliból is lehet egyett hiányozni.

2008. márc. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%

[link]


[link]


[link]


sak egy pár abból, amit a google kidobott nekem.

2008. márc. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én csak annyit tudok hogy anyukámnak miómája vagyis jóindulatú daganat volt a méhében amikor terhes volt velem, és miután abbahagyta a szoptatásomat, akkor műtéttel el kellett távolítani az egész méhét...akkor már 40 éves volt (2 évig szoptatott:D) Most pedig, 52 évesen petefészekcisztája van...De ezzel nem csinálnak semmit, nyilván ez is jóindulatú. A vizsgálatokról sajnos nem tudok semmit. De a tüneteidből én nem vonnék le ilyen következtetéseket...
2008. okt. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!